REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Panattoni Europe převzala za Amazon v Dobrovízi další mezinárodní cenu

Mezinárodní porota 4. ročníku soutěže EuropaProperty CEE Manufacturing Excellence and Industrial Property Awards včera ve Varšavě vyhlásila distribuční centrum Amazonu v Dobrovízi nejlepším projektem na míru (BTS) v kategorii velkých staveb (nad 50 000 m2).
Panattoni Europe převzala za Amazon v Dobrovízi další mezinárodní cenu

Společnost Panattoni Europe zároveň převzala další dvě prestižní ocenění: stala se developerem roku 2015 a díky polskému projektu pro společnost Bombardier  ovládla i kategorii malých BTS staveb (do 20 000 m2). Prestižní soutěže se každoročně účastní nejvýznamnější a nejúspěšnější výrobci, dodavatelé a developeři středoevropského regionu.

„Společně s polskými kolegy jsme nominovali celkem 8 projektů a přivezli jsme 3 ceny. Na takto významné mezinárodní soutěži to považuji za obrovský úspěch, který jen potvrzuje, že zažíváme nejlepší období v historii našeho působení ve střední Evropě,“ řekl Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Panattoni Europe už posbírala za distribuční centrum Amazonu v Dobrovízi 6 cen na domácí i mezinárodní scéně. Vloni triumfovala na CEE Investment & Green Building Awards, Eurobuild Awards, ve dvou kategoriích CIJ Awards a obsadila 2. místo v Best of Realty. Zvláštní pocty se developer dočkal při mezinárodní certifikaci BREEAM, která přidělila projektu nejvyšší skóre, a označila ho tak za nejzelenější logistickou budovu na světě.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nová hala Amazonu v Dobrovízi je hotová ze čtyř pětin

Nová hala Amazonu v Dobrovízi je hotová ze čtyř pětin

Stavební část distribučního centra pro americký internetový obchod Amazon je v Dobrovízi u Prahy hotová ze čtyř pětin. Stavebně dokončená by měla být kompletně v červenci, řekl ředitel developerské ...

REKLAMA
REKLAMA