REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Panattoni Europe a Accolade podporují rozvoj obcí

Průmyslový developer Panattoni Europe a česká skupina Accolade se zúčastnili slavnostního zahájení 8. ročníku soutěže Ekologický oskar jako partneři kategorie Obec.

Odborná porota soutěže o nejvýznamnější české ekologické ceny letos vybrala z 300 přihlášených projektů 2 nejlepší v 5 základních kategoriích: Obec, Kutil, Firma, Mládež a Stavba. O vítězích rozhodne veřejnost v on-line hlasování. 

„Jako partner Ekologického oskara jsme se rozhodli podporovat kategorii Obec, protože to souzní s naší strategií dobrého souseda. Chceme jim být v každé obci, v níž působíme. Rozvoj obcí a ekologické počiny považujeme za něco, co se nás bezprostředně týká. Jsme pyšní na to, že můžeme soutěž podpořit, a věříme, že vyhrají ti nejlepší,“ sdělil generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko Pavel Sovička.

„Společnosti, které si pronajímají naše průmyslové nájemní budovy, pomohly vytvořit už tisíce pracovních míst v regionech. Jsme partnery řady obcí, v nichž stojí naše haly. Proto jsme partnery kategorie Obec v rámci Ekologického oskara. Ukazujeme, že průmyslové parky dávají lidem práci, pomáhají ekonomice v regionech a jsou důležitou součástí života,“ vysvětluje Milan Kratina, předseda představenstva skupiny Accolade.

V kategorii Obec nominovali odborníci projekt města Litoměřice, které šetří energie nezávisle na rozpočtu města. Proti němu budou stát padesátkrát menší Haňovice na Hané, které šetří finance a energie díky spolupráci s místními podniky.

Více informací o soutěži najdete na webu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA