REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Panattoni Europe a Accolade podporují rozvoj obcí

Průmyslový developer Panattoni Europe a česká skupina Accolade se zúčastnili slavnostního zahájení 8. ročníku soutěže Ekologický oskar jako partneři kategorie Obec.

Odborná porota soutěže o nejvýznamnější české ekologické ceny letos vybrala z 300 přihlášených projektů 2 nejlepší v 5 základních kategoriích: Obec, Kutil, Firma, Mládež a Stavba. O vítězích rozhodne veřejnost v on-line hlasování. 

„Jako partner Ekologického oskara jsme se rozhodli podporovat kategorii Obec, protože to souzní s naší strategií dobrého souseda. Chceme jim být v každé obci, v níž působíme. Rozvoj obcí a ekologické počiny považujeme za něco, co se nás bezprostředně týká. Jsme pyšní na to, že můžeme soutěž podpořit, a věříme, že vyhrají ti nejlepší,“ sdělil generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko Pavel Sovička.

„Společnosti, které si pronajímají naše průmyslové nájemní budovy, pomohly vytvořit už tisíce pracovních míst v regionech. Jsme partnery řady obcí, v nichž stojí naše haly. Proto jsme partnery kategorie Obec v rámci Ekologického oskara. Ukazujeme, že průmyslové parky dávají lidem práci, pomáhají ekonomice v regionech a jsou důležitou součástí života,“ vysvětluje Milan Kratina, předseda představenstva skupiny Accolade.

V kategorii Obec nominovali odborníci projekt města Litoměřice, které šetří energie nezávisle na rozpočtu města. Proti němu budou stát padesátkrát menší Haňovice na Hané, které šetří finance a energie díky spolupráci s místními podniky.

Více informací o soutěži najdete na webu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA