REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ceresit RE-NEW přináší rychlé řešení, jak mít zase spáry čisté

Se spárami, které jsou často znečištěné, zašlé, popraskané, nebo se na nich usazuje plíseň, se můžete setkat všude, kde je nějaké obložení a kde se vyskytují silikonové spáry. Receptem na to, aby byly opět zářivě bílé, je nový obnovovač spár Ceresit RE-NEW.

Ceresit RE-NEW navrátí čistotu každé spáře i celému obložení, překryje dokonce i prasklinu nebo nerovnost. Obnovovač funguje na bázi vody a je určen k přímému použití na překrytí silikonových tmelů. Má vynikající přilnavost k původnímu podkladu a proto není třeba původní silikon odstraňovat. Je vhodný na svislé i vodorovné spáry, na všechny druhy silikonů - dokonce i na barevné a tmavé silikony - a je 100 % voděodolný!

Ceresit Re-New je systémem trojité ochrany, která zajistí dlouhodobou odolnost proti plísním. Povrch vytvrzeného produktu je chráněn proti zachycení spor plísní, růstu plísní a tvorbě plísňových spor.

Aplikace obnovovače je navíc velmi jednoduchá a zvládne ji každý, nanáší se pouhým tahem, třeba jako při použití zvýrazňovače. Schne při pokojové teplotě na elastickou, dlouhotrvající silikonovou vrstvu s dlouhou životností. Výhodou je, že je šetrný k prostředí, bez výparů a rozpouštědel a bez zápachu. Dokud není tento silikonový tmel úplně zaschlý, dá se jednoduše smýt vodou, což umožňuje i případné opravy.

HENKEL ČR - stavební chemie CERESIT

logo
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

telefon: 220 101 145
e-mail: info@ceresit.cz

web: www.ceresit.cz/cs.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zateplovacího systému?

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zateplovacího systému?

Společnost Henkel ČR pro vás připravila novou aplikaci, která vám pomůže s výběrem vhodného zateplovacího systému Ceresit Ceretherm pro váš dům. Najdete zde dotazník, který vám po zodpovězení jednoduchých otázek navrhne vhodný systém.