REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

SEGRO Logistics Park Prague byl zvolen nejlepším parkem roku 2016 v ČR

Titul Best Logistics Park 2016 je udělován tou nejobjektivnější porotou – samotnými klienty, bezprostředními uživateli skladových prostor. Vyhlášení soutěže probíhá každý rok v rámci konference EASTLOG.

Best Logistics Park 2016 je ocenění pro nejlepší průmyslové a logistické parky v České republice. Jedná se o jediné ocenění tohoto druhu na českém trhu. Současně jde o nejlépe vypovídající vyhodnocení vysoké kvality nabízených služeb, jelikož je udělováno na základě vyhodnocení anonymních průzkumů spokojenosti mezi klienty parků. Vyhlášení soutěže, pořádané logistickou firmou ATOZ Logistics, ve spolupráci s nezávislou výzkumnou agenturou STEM/MARK a realitní agenturou Cushman & Wakefield, probíhá každý rok v rámci konference EASTLOG.

Dlouhodobá péče o klienty ze strany specializovaných property manažerů slaví úspěch.

„Těší mě, že právě nájemci ocenili pražský park. Již na výsledcích našeho každoročního výzkumu týkajícího se spokojenosti klientů jsme zaznamenali neobvykle vysokou míru spokojenosti se spoluprací se SEGRO. 100 % nájemců shodně uvedlo, že jejich potřeby chápeme na ‚dobré‘ nebo ‚skvělé‘ úrovni. Získané ocenění potvrzuje, že naše nabídka zahrnující dlouhodobou péči o klienty, kterou zajišťují specializovaní property manažeři, je na trhu unikátní. Jednou z nejvýše oceněných oblastí byla bez pochyby také samotná lokalita parku, zaručující vysokou efektivitu podnikání,“ vysvětluje Magdalena Szulc, Business Unit Director SEGRO pro Střední Evropu.

SEGRO Logistics Park Prague se nachází v bezprostředním sousedství pražského Letiště Václava Havla a hlavního města Praha. Na pozemku o rozloze 80 ha vznikne 250 000 m2 skladových a výrobních prostor, z čehož je v současné době již postaveno téměř 118 000 m2. K dispozici klientů jsou zároveň menší jednotky začínající na 350 m2, tak i standardní big boxy. Komplex nabízí rovněž možnost realizace objektů šitých na míru klientovi, tzv. build-to-suit projektů. Výjimečné podmínky pro optimální logistiku garantuje bezprostřední přístup k dálnici D6 vedoucí do Karlových Varů, a také dálnice D5 do Plzně, díky čemuž tato lokalita usnadňuje dopravu zboží také na území Německa či Rakouska. 

O SEGRO

SEGRO, společnost se statusem firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), je předním majitelem, správcem a developerem moderních skladových a výrobních prostor. Společnost je majitelem nebo správcem portfolia nemovitostí zahrnujícího 6 mil. m2 v hodnotě 6,8 mld. liber (stav ke dni 31. prosince 2015, s vyloučením portfolia kancelářských prostor prodaných v lednu 2016, podíly SEGRO činí 5,5 mld. liber). Společnost poskytuje své služby klientům z různých odvětví průmyslu. Nemovitosti firmy jsou soustředěny v rámci klíčových aglomerací a dopravních uzlů v deseti zemích Evropy, zejména ve Velké Británii, Francii, Německu a Polsku. 

Ve Střední Evropě začala společnost podnikat na začátku roku 2006. V současné době developer realizuje investice v takových strategických lokalitách, jako jsou: Gdaňsk, Glivice, Lodž, Poznaň, Praha, Stryków, Tychy, Varšava a Vratislav.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Reality

Kladno, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Kladenští zastupitelé schválili prodej pozemku, kde má stát výšková budova

Kladenští zastupitelé dnes schválili prodej pozemku, kde má stát výšková budova. Jde téměř o 7200 čtverečních metrů plochy v městské části Kročehlavy, soukromá společnost za ně zaplatí zhruba 30 milionů korun. Cena činí 3600 korun plus DPH za metr. Prodej dnes kritizovala například kladenská opoziční zastupitelka…

Stavba, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Pražská developerská společnost připraví několik projektů bytových domů

Prahou loni založená Pražská developerská společnost (PDS) připraví na pozemcích vlastněných městem několik projektů stavby bytových domů. Rozhodli o tom radní. Městské bydlení by mělo vzniknout ve Vršovicích, na Smíchově, na Palmovce, na Ládví a na Zlíchově. PDS město založilo právě pro tento účel, podle schváleného…

REKLAMA