REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zateplete dům s izolací ROCKWOOL a získejte skútr

Zateplete fasádu nebo střechu izolací ROCKWOOL, přidejte špetku důvtipu a získejte stylovou odměnu na dvou kolech. Na šest nových majitelů čekají pohodlné skútry Peugeot Kisbee. Stačí se zaregistrovat a přidat zajímavou fotografii s produktem. Každý měsíc ROCKWOOL vybere jednoho nového majitele skútru. Vyber správně. Vyber si ROCKWOOL.

A jak získáte motorového parťáka na cesty po městě nebo na výlety? Nakupte vybrané produkty ROCKWOOL v minimální hodnotě 15 000 Kč. Pak se registrujte na webu www.rockwool.cz a přidejte kopii dokladu o koupi izolace.

Teď nastává čas tvořivosti a fotografického umění. Zašlete jednu fotografii s kreativním ztvárněním zakoupeného izolačního produktu z kamenné vlny. Fotografie, která získá v každém měsíci nejvíce bodů, bude označena termínem „nejzajímavější“ a její majitel získá skútr jako odměnu.

Akce probíhá od 1. května do 31. října 2016. Vybrané výrobky ROCKWOOL zakoupíte v síti stavebnin po celé České republice. Každý účastník akce se může v daném měsíci zaregistrovat pouze jednou. V každém ze šesti měsíců proběhne samostatné vyhodnocení akce.

Izolace z kamenné vlny ROCKWOOL mají velmi dobré tepelné vlastnosti, tlumí hluk, dlouhodobě drží tvar a díky nehořlavosti přispívají k požární bezpečnosti staveb. Jsou z přírodního materiálu, plně recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí.

Peugeot Kisbee je elegantní městský skútr s úsporným 4T vzduchem chlazeným motorem o objemu 102 ccm a výkonu 5,7 kW. Kompaktní motocykl sklízí pozitivní ohlasy na povedený design a skvělou ovladatelnost. Veškeré silniční nástrahy zvládnou dvanáctipalcová litá kola, pod sedlem bez problému uložíte integrální přilbu.

Více informací a podrobné podmínky akce najdete na www.rockwool.cz.

ROCKWOOL, a.s.

logo
Cihelní 769
735 31 Bohumín

zelená linka: Technické poradenství: 800 161 161
e-mail: halina.kucerova@rockwool.com

web: www.rockwool.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Již tři výherci si užívají pohodlné skútry

Již tři výherci si užívají pohodlné skútry

V horkém červenci získal elegantní skútr značky Peugeot Kisbee David Lazecký ze Štáblovic. Splnil všechny podmínky akce a jeho fotografie vystoupala na nejvyšší stupínek v kreativní disciplíně.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

Výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA