Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Radiátor, který vás bude bavit

Klasický radiátor je vhodný do tradičněji řešených interiérů. Ovšem i z tohoto nenápadného bílého zdroje tepla můžeme jednoduše vykouzlit originální doplněk, a to vlastním potiskem na čelní krycí desku. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

Dětský pokoj by měl svým obyvatelům přinášet pocit zázemí a bezpečí. Proto bychom při jeho zařizování měli myslet na to, že bude procházet neustálou změnou. Malé děti milují výrazné a veselé barvy. Ovšem rodiče většinou sahají po neutrálních barvách nábytku. Nebojme se povolit uzdu naší fantazii a například z obyčejného bílého deskového radiátoru vykouzlit originální obraz, který podtrhne atmosféru pokoje. Pak už jen stačí malé království barevně doladit. Všechny vjemy, které dítě posbírá v útlém dětství, jej budou provázet celý život. Tak proč například vzhled topení občas neobměnit podle potřeb, období v životě či rozvoje seberealizace dítěte?

Upevnění desky na těleso je velice jednoduché pomocí háčků a magnetů a zvládne to prakticky každý. Cena se odvíjí od velikosti radiátoru, cca od 1500 Kč.

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz

KORADO, a.s.

logo
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

telefon: 465 506 111
zelená linka: 800 111 506
e-mail: info@korado.cz

web: www.korado.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

KORADO na letošním veletrhu FOR ARCH nemůže chybět!

KORADO na letošním veletrhu FOR ARCH nemůže chybět!

Letošní ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH má tu čest představit inovativní výrobky společnosti KORADO, a.s. Žádoucím tématem pro tento rok je energetická náročnost budov a větrání.