Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová dimenze vytápění - kondenzační kotel Condens 9000i

Atraktivní vzhled kotle Condens 9000i Vás nadchne na první pohled. Elegantní zaoblené rohy, skleněný povrch předního krytu kotle a komfortní displej s dotykovými tlačítky podtrhují důraz kladený na využití inovačních technologií, rychlou montáž a snadnou údržbu kotle.
Nová dimenze vytápění - kondenzační kotel Condens 9000i

Nová generace kotlů CONDENS 9000i, která se bude na českém trhu poprvé prodávat pod značkou Bosch, vyniká nejen jednoduchou instalací a ovládáním, ale rovněž neobyčejně vytříbeným designem. Tato revoluční generace výrobků, jež pokládá za samozřejmost připojení k internetu, je prvním výsledkem značky Bosch, která cílí na vývoj intuitivních řešení vytápění pro „chytré domácnosti“. Kromě nástěnných modelů bude k dispozici rovněž kompaktní stacionární provedení s vestavěným zásobníkem teplé vody.

Zcela nový je dotykový ovládací panel, který je umístěn uvnitř výklopného panelu. Jasný textový displej vede uživatele intuitivně k základnímu nastavení. Regulátor CW 400 je umístěn za dotykovou obrazovkou a objeví se po otevření displeje v uživatelsky příjemné ergonomické pozici.

Design kotlů řady CONDENS byl navržen s ohledem na zajištění snadné a rychlé instalace, zapojení, uvedení do provozu a údržby. Montážní lišta usnadňuje instalaci na zeď. Kotle Condens mají stejné připojovací rozměry jako předchozí typy kotlů Junkers, to znamená, že při výměně staršího modelu kotle není potřeba řešit velké stavební úpravy a stačí vybrat pouze vhodnou náhradu

Písmenko „i“ v názvu řady znamená, že kotle jsou připraveny pro připojení k internetu pomocí integrovatelného IP modulu a uživatelé je tak mohou díky aplikaci Junkers Home ovládat prostřednictvím svých chytrých telefonů. Kotel lze také velmi snadno začlenit do již existující platformy „chytré domácnosti“.  

Plynový závěsný kotel CONDENS 9000i je dodáván ve čtyřech výkonových variantách – 20, 30, 40 a 50 kW. V kombinaci s bezdrátovými termostaty TV 100 RF dosahuje kotel CONDENS 9000i efektivity třídy A+ a jedná se tak o jedno z energeticky nejefektivnějších zařízení své kategorie.

Na českém trhu najdou nové kotle Bosch CONDENS 9000i své první zákazníky na podzim letošního roku.

Představení kondenzačního kotle Bosch CONDENS 9000i

Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Bosch Junkers

logo
Průmyslová 372/1
108 00 Praha 10 - Štěrboholy

zelená linka: 840 111 190
e-mail: vytapeni@cz.bosch.com

web: www.bosch-vytapeni.cz/, www.bosch-homecomfort.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Pssst! Slyšíte ten kotel? Tronic Heat 3500

Pssst! Slyšíte ten kotel? Tronic Heat 3500

První elektrický Bosch kotel na českém trhu – Tronic Heat 3500 představuje moderní a ekologický zdroj tepla v luxusním nízkohlučném provedení, který zajistí hospodárné vytápění vašeho bydlení.

REKLAMA