Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Technistone na první Quartz Surfaces Show v Miláně!

Při příležitosti proslulého veletrhu designu a interiéru Salone del Mobile v italském Miláně se ve dnech 12. – 13. 4. 2016 historicky poprvé uskuteční Quartz Surfaces Show, výstava zaměřená na výrobce tvrzeného kamene konaná pod záštitou světové organizace A.St.A a společnosti Breton SpA.

Česká jednička společnost Technistone nebude chybět mezi světovou špičkou! Na výstavišti MiCo Fiera Milano Congressi představí prostřednictvím výjimečné expozice v duchu „Everlasting beauty“ nejen nové materiály, které budou určovat trendy pro celý rok, ale i inovativní řešení interiérového použití tvrzeného kamene.

„Účast na tomto veletrhu v rámci tak důležitého designového týdne vnímáme jako obrovskou příležitost a zároveň prestiž. Nejen, že budeme moct v konkurenci více než desítky výrobců ukázat, že kvalitou a zpracováním patříme opravdu mezi světovou špičku, ale zároveň podpoříme zahraniční obchod, který je pro nás dlouhodobě klíčový," říká Kateřina Surová, PR a event specialistka společnosti Technistone.

Quartz Surfaces Show se uskuteční na výstavišti MiCo Fiera Milano Congressi (Piazzale Carlo Magno 1, vstup via Gattamelata 5, brána 14), po oba dny vždy od 9:30 do 18:00 hodin.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat