REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Standardní i atypická použití střešních oken

Střešní okna jsou synonymem pro přirozené světlo, které může díky promyšleným kompozicím vytvořit nezaměnitelnou atmosféru. Jejich konstrukce podporuje v architektuře vývoj originálních nápadů. Jsou "živou vodou" pro všechny typy staveb.

Standardní realizace

Okna namontovaná v ploše střechy jsou standardním a velmi oblíbeným řešením používaným v moderním stavebnictví. Střešní okna prosvětlují místnosti, zajišťují výhled a umožňují větrání podkroví. V závislosti na druhu podkroví a požadavcích zákazníka lze vybrat vhodné okno pro každou podkrovní místnost. Jejich univerzálnost a snadnost montáže způsobily, že se běžně používají v bytových stavbách.

Atypická řešení

Mnoho investorů a architektů vyhledává originalitu a vytváří individuální styl. Ve svých představách překračují hranice standardních řešení. Střešní okna skvěle plní svou funkci v individuálních konceptech a stávají se univerzálním řešením používaným v různorodé architektuře.

I ty nejvíce atypické a propracované vize architektů využívají střešní okna. Jsou používány nejenom v podkrovních místnostech, ale také v přízemí, kde prosvětlují nestandardní realizace interiérů.

Dynamická architektura vyhledává nová řešení a nové koncepty. Nejenom nestandardní, atypické rozměry, ale také tvary nebo sestavy mohou být používány v různých architektonických konceptech.

Architektura také využívá a transformuje neobydlený prostor na komfortní místo pro život. Často se stává, že jsou staré, zapomenuté budovy revitalizovány. Pomocí střešních oken se mění dřívější průmyslové haly na moderní bydlení s nevšední atmosférou nebo na veřejné budovy.

FAKRO CZECH s.r.o.

logoOstravská 555/24
737 01 Český Těšín

telefon: +420 558 712 629
e-mail: fakro@fakro.cz

web: www.fakro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA