REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

K cihlám HELUZ dárkový poukaz na nákup spotřebičů Euronics až 11 000 Kč

Jarní akci HELUZu mohou využít stavitelé rodinných domů, kteří se od 1. 2. do 31. 3. 2016 nezávazně zaregistrují a do 14. 4. 2016 si objednají vybrané cihly. Při objednání stavebního materiálu HELUZ získáte dárkový poukaz na nákup spotřebičů Euronics až ve výši 11 000 Kč a k tomu 10 % slevu na další nákup v elektroprodejnách po celé České republice.

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Uvažujete o stavbě rodinného domu, nebo už máte v rukou dokonce projekt vlastního bydlení? Výrobce moderních cihel HELUZ připravil s elektroprodejnami Euronics akci přímo pro vás. Pokud si vyberete cihly HELUZ a objednáte je v období od 1. února do 14. dubna, získáte stavební materiál s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi na trhu a k tomu poukaz do elektroprodejen v hodnotě až 11 000 Kč. A navíc slevu 10 % na další nákup domácích spotřebičů do vašeho nového rodinného domu. Myslete už nyní na zařízení vysněného bydlení.

S HELUZem nestavíte dům, ale domov

Už přemýšlíte nad barvou kuchyně, objemem ledničky a funkcemi pračky? Stavba moderními technologiemi je opravdu tak rychlá, že už letošní Vánoce můžete oslavit ve vašem novém obýváku. Zatímco partner nebo manžel řeší projekt a výběr stavebního materiálu u společnosti HELUZ, žena může v klidu promýšlet vybavení a uspořádání domácnosti. Díky jarní akci si může do nového domova vybírat ze spotřebičů Euronics už nyní. Nestavte jenom dům, ale postavte si s HELUZem rovnou domov.

Co je potřeba udělat?

Od 1. února a nejpozději do 31. března je potřeba se nezávazně zaregistrovat na webu. Odborníci pak na základě vašeho projektu připraví zdarma kalkulaci stavebního materiálu a společně s ní pošlou do e-mailu slevový kód, který je potřeba uvádět při objednání cihel. Tato nabídka je nezávazná. Ale když zjistíte, že stavba z cihel HELUZ dýchá, chrání před hlukem, vytváří zdravé mikroklima uvnitř domu, má dlouhou životnost díky své konstrukci a navíc se nemusí zateplovat, ručička vah se rychle přikloní k rozhodnutí pro tyto cihly. Smůlu samozřejmě nemají ani ti, kteří už mají vypracovanou cenovou nabídku. V tom případě stačí na webu v registračním formuláři vyplnit číslo cenové nabídky. A je to.

Dalším krokem je objednání stavebního materiálu u vašeho nejbližšího prodejce, kterému sdělíte slevový kód, který jste obdrželi e-mailem. Stavební materiál je potřeba objednat do 14. dubna 2016. Byla by škoda, kdybyste kvůli zaváhání přišli o dárkový poukaz a slevu na spotřebiče. Vámi vybrané cihly si pak necháte dovézt na parcelu plánovaného domu do konce dubna 2016. Není přeci důvod otálet se začátkem stavby.

Nové spotřebiče do nového domu

Dárkový poukaz na spotřebiče do elektroprodejen vám doveze přímo na stavbu zástupce společnosti HELUZ. Pokud jste si objednali cihly HELUZ Family 2in1 nebo HELUZ Family, získáte dárkový poukaz pro výběr spotřebičů v hodnotě 11 000 Kč, při odebrání cihel HELUZ STI poukaz za 7 000 Kč a při koupi cihel HELUZ PLUS broušená si můžete na dárkový poukaz v Euronicsu vybrat spotřebiče za 4 000 Kč. Do konce letošního roku si nezapomeňte zajít pro spotřebiče. Stavba s HELUZem je díky přesným tvarovkám a suchému zdění či zdění na pěnu a lepidlo tak rychlá, že do konce roku opravdu můžete bydlet a nové spotřebiče se budou ve vašem novém domově krásně vyjímat.

Ještě váháte? Z cihel HELUZ si postavila dům i Bára Špotáková

Jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí je, s kým strávíte život a také kde. A to druhé, jak společné bydlení bude nejen vypadat, ale jak vám bude vyhovovat. Přeci jen rodinný dům se staví většinou jednou za život. Aby vaše rozhodnutí bylo správné, připravili jsme pro vás devět důvodů, proč si vybrat cihly HELUZ. Je to tradiční, léty prověřený materiál, s moderní technologií, mají nejlepší tepelněizolační parametry na trhu, takže s cihlou Family 2in1 nemusíte už zateplovat, stavba je rychlá a jednoduchá díky jednovrstvému zdění, cihly vytváří zdravé klima a jsou ohleduplné k životnímu prostředí, navíc stavba z cihel dýchá a brání proti hluku. A ten desátý důvod? Pro cihly HELUZ se rozhodla i oštěpařka Bára Špotáková. Postavila si z nich nedaleko od Prahy v loňském roce rodinný dům.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

logo
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Chytrý dům, s.r.o.

Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu

Vypořádat se se strmým svahem je pro architekta výzvou. Ateliér Sféra se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Výsledkem je příjemná třípodlažní dřevostavba v pasivním standardu zapuštěná do terénu s přímým vstupem do zahrady.

Zateplování, Kingspan, ilustrační obrázek, foto redakce

Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií

Energetické konzultační a informační středisko - tedy EKIS poradí podnikatelům, správcům bytových domů i obyvatelům rodinných domů, jak uspořit energie. Techničtí specialisté pomohou s přípravou konkrétních řešení. Konzultace jsou dvakrát týdně zdarma.

Zateplení fasády, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, m_kara

Na bezúročné úvěry na zateplování domů má fond investic miliardu

Na bezúročné úvěry na zateplování bytových domů má Státní fond podpory investic (SFPI) vyčleněnu miliardu korun. V programu Zateplování aktuálně přijal 118 žádostí za 440 milionů korun. Úvěr je možné získat od 500.000 do 90 milionů korun na dobu 20 let. Sdělilo to ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), pod které fond…

Řeka, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Orlice se u Týniště po 30 letech vrátila do původního koryta

Řeka Orlice se u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku po více než 30 letech vrátila do původního koryta a její tok se prodloužil o 400 metrů. Práce na převedení řeky do odstaveného meandru zvaného Jordán zahájil státní podnik Povodí Labe v říjnu 2019. Umělé koryto zkrácení řeky, které vzniklo na konci 80. let minulého…

Letiště Saudská Arábie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Saúdská Arábie začne stavět futuristické ekologické město

Saúdskoarabský korunní princ Muhammad bin Salmán představil megaprojekt futuristického ekologického města, v němž podle něj "nebudou auta, ulice, ani uhlíkové emise" a lidé budou žít v souladu s přírodou díky vysoce vyspělým technologiím. S výstavbou města, v němž má žít milion lidí, chce Rijád začít už letos v…

REKLAMA