REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

K cihlám HELUZ dárkový poukaz na nákup spotřebičů Euronics až 11 000 Kč

Jarní akci HELUZu mohou využít stavitelé rodinných domů, kteří se od 1. 2. do 31. 3. 2016 nezávazně zaregistrují a do 14. 4. 2016 si objednají vybrané cihly. Při objednání stavebního materiálu HELUZ získáte dárkový poukaz na nákup spotřebičů Euronics až ve výši 11 000 Kč a k tomu 10 % slevu na další nákup v elektroprodejnách po celé České republice.

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Uvažujete o stavbě rodinného domu, nebo už máte v rukou dokonce projekt vlastního bydlení? Výrobce moderních cihel HELUZ připravil s elektroprodejnami Euronics akci přímo pro vás. Pokud si vyberete cihly HELUZ a objednáte je v období od 1. února do 14. dubna, získáte stavební materiál s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi na trhu a k tomu poukaz do elektroprodejen v hodnotě až 11 000 Kč. A navíc slevu 10 % na další nákup domácích spotřebičů do vašeho nového rodinného domu. Myslete už nyní na zařízení vysněného bydlení.

S HELUZem nestavíte dům, ale domov

Už přemýšlíte nad barvou kuchyně, objemem ledničky a funkcemi pračky? Stavba moderními technologiemi je opravdu tak rychlá, že už letošní Vánoce můžete oslavit ve vašem novém obýváku. Zatímco partner nebo manžel řeší projekt a výběr stavebního materiálu u společnosti HELUZ, žena může v klidu promýšlet vybavení a uspořádání domácnosti. Díky jarní akci si může do nového domova vybírat ze spotřebičů Euronics už nyní. Nestavte jenom dům, ale postavte si s HELUZem rovnou domov.

Co je potřeba udělat?

Od 1. února a nejpozději do 31. března je potřeba se nezávazně zaregistrovat na webu. Odborníci pak na základě vašeho projektu připraví zdarma kalkulaci stavebního materiálu a společně s ní pošlou do e-mailu slevový kód, který je potřeba uvádět při objednání cihel. Tato nabídka je nezávazná. Ale když zjistíte, že stavba z cihel HELUZ dýchá, chrání před hlukem, vytváří zdravé mikroklima uvnitř domu, má dlouhou životnost díky své konstrukci a navíc se nemusí zateplovat, ručička vah se rychle přikloní k rozhodnutí pro tyto cihly. Smůlu samozřejmě nemají ani ti, kteří už mají vypracovanou cenovou nabídku. V tom případě stačí na webu v registračním formuláři vyplnit číslo cenové nabídky. A je to.

Dalším krokem je objednání stavebního materiálu u vašeho nejbližšího prodejce, kterému sdělíte slevový kód, který jste obdrželi e-mailem. Stavební materiál je potřeba objednat do 14. dubna 2016. Byla by škoda, kdybyste kvůli zaváhání přišli o dárkový poukaz a slevu na spotřebiče. Vámi vybrané cihly si pak necháte dovézt na parcelu plánovaného domu do konce dubna 2016. Není přeci důvod otálet se začátkem stavby.

Nové spotřebiče do nového domu

Dárkový poukaz na spotřebiče do elektroprodejen vám doveze přímo na stavbu zástupce společnosti HELUZ. Pokud jste si objednali cihly HELUZ Family 2in1 nebo HELUZ Family, získáte dárkový poukaz pro výběr spotřebičů v hodnotě 11 000 Kč, při odebrání cihel HELUZ STI poukaz za 7 000 Kč a při koupi cihel HELUZ PLUS broušená si můžete na dárkový poukaz v Euronicsu vybrat spotřebiče za 4 000 Kč. Do konce letošního roku si nezapomeňte zajít pro spotřebiče. Stavba s HELUZem je díky přesným tvarovkám a suchému zdění či zdění na pěnu a lepidlo tak rychlá, že do konce roku opravdu můžete bydlet a nové spotřebiče se budou ve vašem novém domově krásně vyjímat.

Ještě váháte? Z cihel HELUZ si postavila dům i Bára Špotáková

Jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí je, s kým strávíte život a také kde. A to druhé, jak společné bydlení bude nejen vypadat, ale jak vám bude vyhovovat. Přeci jen rodinný dům se staví většinou jednou za život. Aby vaše rozhodnutí bylo správné, připravili jsme pro vás devět důvodů, proč si vybrat cihly HELUZ. Je to tradiční, léty prověřený materiál, s moderní technologií, mají nejlepší tepelněizolační parametry na trhu, takže s cihlou Family 2in1 nemusíte už zateplovat, stavba je rychlá a jednoduchá díky jednovrstvému zdění, cihly vytváří zdravé klima a jsou ohleduplné k životnímu prostředí, navíc stavba z cihel dýchá a brání proti hluku. A ten desátý důvod? Pro cihly HELUZ se rozhodla i oštěpařka Bára Špotáková. Postavila si z nich nedaleko od Prahy v loňském roce rodinný dům.

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

logoU Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s ...

Zdroj: Fotolia.com - roman-sigaev

Územní plán: Sledujte ho. Prozradí, co bude stát za vaším plotem

Jestliže uvažujete o stavbě rodinného domu a teprve máte vyhlédnutý pozemek, je dobré ještě před koupí věnovat velkou pozornost územnímu nebo regulačnímu plánu. Z něj se dozvíte množství užitečných informací, které vám mohou pomoci k rozhodnutí, zda pozemek skutečně koupit nebo ne. Tyto informace se mohou týkat jednak ...

REKLAMA