REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nemrzněte v zimě na stavbě

Stavební činnosti patří mezi celoroční práce – je jedno, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima. Poptávky po nejrůznějších projektech a výstavbách jsou neustále. Přesto všechno však stavebnictví prožívá v zimních měsících určitý, alespoň částečný útlum.

Je to dáno nepřízní povětrnostních podmínek. Jedná-li se o stavební práce uvnitř staveniště, potom je hlavním limitujícím faktorem teplota.

Nejde pouze o to, že by byla zima řemeslníkům, i když i toto sehrává svoji roli – práce při ztížených podmínkách je velice náročná a nekomfortní. Při zdůvodňování si je taktéž zapotřebí uvědomit, že některé specifické činnosti potřebují pro efektivní a účelové provedení určitou teplotu. Klesne-li potom teplota pod tuto hranici, nelze bohužel práce vykonávat, protože to jejich povaha neumožňuje.

Mobilní topidla zajistí ohřev vzduchu na stavbách a staveništích

V zimním období se tedy na stavbách řeší určité problémy. V dnešní době lze však především teplotu na staveništích značným způsobem ovlivnit. Nehledejte v tom nic složitého. Řešení je velice jednoduché. Co třeba mobilní topidla? Jedná se o velice praktická zařízení, která patří do moderní oblasti stavebnictví.

Přenosná, nebo chcete-li mobilní topidla, zažívají obrovský boom. Pro mnohé stavební firmy jsou již dokonce nepostradatelnou výbavou. Přesto je však spousta především drobnějších řemeslníků a menších stavebních společností, které tyto pomocníky prozatím nevyužívají. A proč? Důvodů může být několik – neznalost problematiky, domněnka přílišných finančních výdajů a podobně.

Mobilní topidla nemusíte kupovat, lze využít pronájem

Nechce-li se vám jako řemeslníkům nebo majitelům stavebních firem investovat do nákupu mobilních topidel, máme pro vás dobrou zprávu. I vy je můžete totiž klidně již tuto zimu využívat. Můžete zapomenout na minimalizaci na oddalování určitých prací a nepříjemné mrznutí na stavbách a staveništích. Postačí málo: Navštivte web na adrese remko.cz a dozvíte se více!

Společnost Remko s.r.o. nabízí totiž pronájem topidel. V praxi to znamená, že si vyberete nejvhodnější topidlo pro vaše stavební účely a necháte si ho na určitou dobu pronajmout, záleží pouze na vás, zda to bude na jeden den, týden, nebo celé zimní období. Ušetříte nemalé výdaje a zároveň zefektivníte vaši činnost.

V nabídce topidel naleznete teplovzdušné agregáty pro široké spektrum využití. Lze je využívat nejen pro ohřev, ale i pro vysoušení.

Naftová, plynová a elektrická topidla

Remko s.r.o. nabízí velký sortiment mobilních čerpadel. Jedná se o naftová, plynová, ale i elektrická topidla. Při výběru konkrétního typu topidla je důležité zohlednit spoustu parametrů. Musíte vzít k úvaze, jak velké prostory budete potřebovat vytápět, jak moc budete ohřívat teplotu, ale také i dobu, po kterou bude topidlo denně v provozu či třeba je-li v dosahu zdroj elektřiny. Abyste neudělali žádnou chybu, doporučíme vám poradu s odborníky s bohatými zkušenostmi, mezi které kolektiv Remko s.r.o. rozhodně patří.

Součástí služeb Remko s.r.o. je i odborná montáž topidel. Rozhodnete-li se i vy využít omezené dodávky tepla, neuděláte v žádném případě chybu. Vytápění staveb a stavenišť, stanů, ale i rohových objektů není žádným problémem. Navíc můžete využít daňového zvýhodnění při dodávkách paliva pro naftová mobilní topidla.

Nezastavujte stavební práce ani v zimním období. Může to být zrovna vaše konkurenční výhoda před ostatními stavebními firmami. Pronajměte si vhodné mobilní topidlo – půjčovna topidel je vám k dispozici, a zajistěte nepřetržitý běh prací a také příjemnější prostředí pro vaše zaměstnance – zručné a šikovné řemeslníky, kteří se postarají o profesionální přístup!

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Energie v EU - ilustrační obrázek, fotolia, Sehenswerk

Šéfové států EU budou hledat způsob, jak zkrotit ceny energií

Prezidenty a premiéry zemí Evropské unie čeká dnes v Bruselu debata o tom, jak se efektivně a podle společných pravidel vyrovnat s rychlým růstem cen energií. Na summitu, který bude zřejmě posledním pro německou kancléřku Angelu Merkelovou a možná i pro českého premiéra Andreje Babiše, se budou věnovat i covidové…

Plyn, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Na kladenské burze roste poptávka po nákupu energií

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) výrazně stoupl počet zájemců o nákup energií. Nejde jen o firmy nebo organizace, které byly nucené odejít od svých dodavatelů. Zvýšila se zejména aktivita odběratelů, kteří na ČMKB běžně energie nakupují a vyčkávali, zda po letošním prudkém růstu cen nenastane nějaká…

Plyn, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, sergbob

Největší distributor plynu v ČR poskytne firmám více času na změnu dodavatele

Společnost GasNet, největší distributor plynu v Česku, je připravena poskytnout firmám, na které se nevztahuje institut dodavatele poslední instance (DPI) po konci Bohemia Energy, čas navíc na změnu dodavatele. Předpokladem je jejich aktivní přístup k řešení situace. Jde o společnosti, jejichž roční spotřeba plynu…

Elektřina - ilustrační obrázek, gina-sanders---fotolia

Bohemia Energy: Závazkům dostojíme, nezkrachovali jsme, pouze ukončili činnost

Končící energetická skupina Bohemia Energy dostojí všem svým závazkům vůči zákazníkům, zaměstnancům, bankám i dodavatelům. Firma odmítá tvrzení, že zkrachovala. Společnost to sdělila v dnešním tiskovém prohlášení. Uvedla, že k utlumení činnosti a ukončení dodávek elektřiny a plynu přistoupila právě z důvodu, aby…

REKLAMA