REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nemrzněte v zimě na stavbě

Stavební činnosti patří mezi celoroční práce – je jedno, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima. Poptávky po nejrůznějších projektech a výstavbách jsou neustále. Přesto všechno však stavebnictví prožívá v zimních měsících určitý, alespoň částečný útlum.

Je to dáno nepřízní povětrnostních podmínek. Jedná-li se o stavební práce uvnitř staveniště, potom je hlavním limitujícím faktorem teplota.

Nejde pouze o to, že by byla zima řemeslníkům, i když i toto sehrává svoji roli – práce při ztížených podmínkách je velice náročná a nekomfortní. Při zdůvodňování si je taktéž zapotřebí uvědomit, že některé specifické činnosti potřebují pro efektivní a účelové provedení určitou teplotu. Klesne-li potom teplota pod tuto hranici, nelze bohužel práce vykonávat, protože to jejich povaha neumožňuje.

Mobilní topidla zajistí ohřev vzduchu na stavbách a staveništích

V zimním období se tedy na stavbách řeší určité problémy. V dnešní době lze však především teplotu na staveništích značným způsobem ovlivnit. Nehledejte v tom nic složitého. Řešení je velice jednoduché. Co třeba mobilní topidla? Jedná se o velice praktická zařízení, která patří do moderní oblasti stavebnictví.

Přenosná, nebo chcete-li mobilní topidla, zažívají obrovský boom. Pro mnohé stavební firmy jsou již dokonce nepostradatelnou výbavou. Přesto je však spousta především drobnějších řemeslníků a menších stavebních společností, které tyto pomocníky prozatím nevyužívají. A proč? Důvodů může být několik – neznalost problematiky, domněnka přílišných finančních výdajů a podobně.

Mobilní topidla nemusíte kupovat, lze využít pronájem

Nechce-li se vám jako řemeslníkům nebo majitelům stavebních firem investovat do nákupu mobilních topidel, máme pro vás dobrou zprávu. I vy je můžete totiž klidně již tuto zimu využívat. Můžete zapomenout na minimalizaci na oddalování určitých prací a nepříjemné mrznutí na stavbách a staveništích. Postačí málo: Navštivte web na adrese remko.cz a dozvíte se více!

Společnost Remko s.r.o. nabízí totiž pronájem topidel. V praxi to znamená, že si vyberete nejvhodnější topidlo pro vaše stavební účely a necháte si ho na určitou dobu pronajmout, záleží pouze na vás, zda to bude na jeden den, týden, nebo celé zimní období. Ušetříte nemalé výdaje a zároveň zefektivníte vaši činnost.

V nabídce topidel naleznete teplovzdušné agregáty pro široké spektrum využití. Lze je využívat nejen pro ohřev, ale i pro vysoušení.

Naftová, plynová a elektrická topidla

Remko s.r.o. nabízí velký sortiment mobilních čerpadel. Jedná se o naftová, plynová, ale i elektrická topidla. Při výběru konkrétního typu topidla je důležité zohlednit spoustu parametrů. Musíte vzít k úvaze, jak velké prostory budete potřebovat vytápět, jak moc budete ohřívat teplotu, ale také i dobu, po kterou bude topidlo denně v provozu či třeba je-li v dosahu zdroj elektřiny. Abyste neudělali žádnou chybu, doporučíme vám poradu s odborníky s bohatými zkušenostmi, mezi které kolektiv Remko s.r.o. rozhodně patří.

Součástí služeb Remko s.r.o. je i odborná montáž topidel. Rozhodnete-li se i vy využít omezené dodávky tepla, neuděláte v žádném případě chybu. Vytápění staveb a stavenišť, stanů, ale i rohových objektů není žádným problémem. Navíc můžete využít daňového zvýhodnění při dodávkách paliva pro naftová mobilní topidla.

Nezastavujte stavební práce ani v zimním období. Může to být zrovna vaše konkurenční výhoda před ostatními stavebními firmami. Pronajměte si vhodné mobilní topidlo – půjčovna topidel je vám k dispozici, a zajistěte nepřetržitý běh prací a také příjemnější prostředí pro vaše zaměstnance – zručné a šikovné řemeslníky, kteří se postarají o profesionální přístup!

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Foto zdroj: ZO ČSOP Veronica

Jak se starat o pasivní dům? Zkušenosti z Bílých Karpat

Malebná vesnice na moravském úpatí Bílých Karpat, která je dávána za příklad úspor energií a ekologického stavitelství: Pasivní domy, kořenová čistírna, štěpková výtopna pro domácnosti. Jak se v obci provoz osvědčil?

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Společnost Knauf Insulation nabízí široké spektrum produktů pro zateplení. Nejen, že jsou výbornými izolanty, které výrazně snižují náklady na vytápění a tlumí hluk, ale také se pyšní odolností vůči vysokým teplotám, mikroorganismům, snadnou manipulovatelností a dlouhou životností.

Energie, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Jak uniká teplo z vašeho domu? Kladno na to má mapu

Mapa, která ukazuje míru úniků tepla z kladenských budov a technických objektů, je dokončena. Město podle ní bude plánovat opatření pro úsporu energií. Veřejnost si bude moci mapu prohlédnout na portálu města, termín ještě vedení Kladna upřesní. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí radnice Lucie Steinerová.

Elektrárna Počerady, foto: Skupina ČEZ

Elektrárna Počerady vypustila nejvíce oxidu uhličitého ze zdrojů v ČR

Hnědouhelná elektrárna Počerady vypustila loni do atmosféry nejvíce oxidu uhličitého (CO 2 ) z českých zdrojů - více než 4,7 milionu tun. Elektrárnu provozuje ČEZ, od roku 2024 ji má převzít skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Druhé jsou Tušimice II, další elektrárna ČEZ, se 4,7 milionu tun CO 2 . Na data ...

Zdroj: AdobeStock - bemaxi

Topení uhlím a uhelnými briketami v Praze končí! Kdy a proč?

Vytápění uhlím nemá zrovna dobrou pověst z hlediska ekologie, přesto je poměrně oblíbeným způsobem vytápění domu. Praha v rámci ochrany ovzduší schválila novou vyhlášku, která zakazuje používání některých kotlů na tuhá paliva. Jakých se to týká? Od kdy jimi nesmíte topit? A může úředník osobně zkontrolovat vaši ...

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA