REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nemrzněte v zimě na stavbě

Stavební činnosti patří mezi celoroční práce – je jedno, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima. Poptávky po nejrůznějších projektech a výstavbách jsou neustále. Přesto všechno však stavebnictví prožívá v zimních měsících určitý, alespoň částečný útlum.

Je to dáno nepřízní povětrnostních podmínek. Jedná-li se o stavební práce uvnitř staveniště, potom je hlavním limitujícím faktorem teplota.

Nejde pouze o to, že by byla zima řemeslníkům, i když i toto sehrává svoji roli – práce při ztížených podmínkách je velice náročná a nekomfortní. Při zdůvodňování si je taktéž zapotřebí uvědomit, že některé specifické činnosti potřebují pro efektivní a účelové provedení určitou teplotu. Klesne-li potom teplota pod tuto hranici, nelze bohužel práce vykonávat, protože to jejich povaha neumožňuje.

Mobilní topidla zajistí ohřev vzduchu na stavbách a staveništích

V zimním období se tedy na stavbách řeší určité problémy. V dnešní době lze však především teplotu na staveništích značným způsobem ovlivnit. Nehledejte v tom nic složitého. Řešení je velice jednoduché. Co třeba mobilní topidla? Jedná se o velice praktická zařízení, která patří do moderní oblasti stavebnictví.

Přenosná, nebo chcete-li mobilní topidla, zažívají obrovský boom. Pro mnohé stavební firmy jsou již dokonce nepostradatelnou výbavou. Přesto je však spousta především drobnějších řemeslníků a menších stavebních společností, které tyto pomocníky prozatím nevyužívají. A proč? Důvodů může být několik – neznalost problematiky, domněnka přílišných finančních výdajů a podobně.

Mobilní topidla nemusíte kupovat, lze využít pronájem

Nechce-li se vám jako řemeslníkům nebo majitelům stavebních firem investovat do nákupu mobilních topidel, máme pro vás dobrou zprávu. I vy je můžete totiž klidně již tuto zimu využívat. Můžete zapomenout na minimalizaci na oddalování určitých prací a nepříjemné mrznutí na stavbách a staveništích. Postačí málo: Navštivte web na adrese remko.cz a dozvíte se více!

Společnost Remko s.r.o. nabízí totiž pronájem topidel. V praxi to znamená, že si vyberete nejvhodnější topidlo pro vaše stavební účely a necháte si ho na určitou dobu pronajmout, záleží pouze na vás, zda to bude na jeden den, týden, nebo celé zimní období. Ušetříte nemalé výdaje a zároveň zefektivníte vaši činnost.

V nabídce topidel naleznete teplovzdušné agregáty pro široké spektrum využití. Lze je využívat nejen pro ohřev, ale i pro vysoušení.

Naftová, plynová a elektrická topidla

Remko s.r.o. nabízí velký sortiment mobilních čerpadel. Jedná se o naftová, plynová, ale i elektrická topidla. Při výběru konkrétního typu topidla je důležité zohlednit spoustu parametrů. Musíte vzít k úvaze, jak velké prostory budete potřebovat vytápět, jak moc budete ohřívat teplotu, ale také i dobu, po kterou bude topidlo denně v provozu či třeba je-li v dosahu zdroj elektřiny. Abyste neudělali žádnou chybu, doporučíme vám poradu s odborníky s bohatými zkušenostmi, mezi které kolektiv Remko s.r.o. rozhodně patří.

Součástí služeb Remko s.r.o. je i odborná montáž topidel. Rozhodnete-li se i vy využít omezené dodávky tepla, neuděláte v žádném případě chybu. Vytápění staveb a stavenišť, stanů, ale i rohových objektů není žádným problémem. Navíc můžete využít daňového zvýhodnění při dodávkách paliva pro naftová mobilní topidla.

Nezastavujte stavební práce ani v zimním období. Může to být zrovna vaše konkurenční výhoda před ostatními stavebními firmami. Pronajměte si vhodné mobilní topidlo – půjčovna topidel je vám k dispozici, a zajistěte nepřetržitý běh prací a také příjemnější prostředí pro vaše zaměstnance – zručné a šikovné řemeslníky, kteří se postarají o profesionální přístup!

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Plyn, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Češi i za covidu zprovozňují nevyužívané přípojky plynu

Češi i během koronavirové krize zprovozňují nevyužívané přípojky plynu, roste také zájem o nová připojení. V tiskové zprávě to dnes uvedl největší distributor plynu v ČR, společnost GasNet. Firma uvedla, že zatímco v roce 2016 začali lidé znovu využívat asi 1000 plynových přípojek, od roku 2017 do nynějška je to…

Dotace na nové kotle v hradeckém kraji získá dalších 404 lidí

Dotace na nové kotle v hradeckém kraji získá dalších 404 lidí

Dotace na výměnu neekologických kotlů na tuhá paliva získá v Královéhradeckém kraji dalších 404 žadatelů. Kraj mezi ně rozdělí 47,3 milionu korun. Dotace jsou součástí druhého kola třetí vlny dotací na výměnu kotlů, uvedlo dnes hejtmanství. Královéhradecký kraj přijímá žádosti o takzvané kotlíkové dotace od roku 2016…

Zdroj: Fotolia.com

Tepelné zisky a tepelná bilance. Co je to a jak to spolu souvisí?

Když existují tepelné ztráty, musí existovat i tepelné zisky. Odkud se berou? Jak se s nimi počítá v rámci návrhu vytápění? A co znamená tepelná bilance? A jak s tím souvisí rozúčtování tepla v bytovém domě?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA