REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

První den veletrhu byl rušný, ESTAV.cz prezentuje příručku Jak koupit bydlení

Veletrh For arch dnes pokračuje druhým dnem. Včera firmy poprvé představily návštěvníkům své prezentace. A co můžete nalézt u redakce ESTAV.cz a TZB-info.cz na stánku v hale 1 číslo stánku G11?

Veletrh včera odstartoval přestřižením pásky a následnou konferencí ředitelů projektových společností.

Na veletrhu můžete zhlédnout prezentaci soutěže Stavba roku 2015 a zapojit se do hlasování veřejnosti o nejzdařilejší stavbu. V soutěži zbývá 15 finalistů, ze kterých odborná porota vybere vítězných 5.

Po celou dobu veletrhu trvá taktéž výstava Young Architect Award 2015, která se snaží vyzdvihnout a podpořit práci mladých architektů do třiceti let.

Soutěžní přehlídka řemesel SUSO ve výstavní hale 6 má ukázat krásu, umění a důležitost řemesla a ocenit zdatné učně. Přímo v hale tak měli návštěvníci možnost shlédnout kameníky, pokrývače, tesaře, truhláře nebo malíře přímo při práci na nelehkém soutěžním zadání.

Další zajímavostí, kterou můžete na veletrhu potkat, je stanoviště architektů ateliéru de.facto ve vstupní hale II. Zde architekti projektují přímo před zraky kolemjdoucích, postup jejich práce se promítá na velké monitory. Akce má charitativní rozměr ve formě podpory školy pro Barmu.

„Pro každého kdo přispěl na tuto školu nyní projektujeme na veletrhu zdarma jeho projekt,“ sdělil Marek Hinke, architekt z de.facto.

Momentka z veletrhu For Arch 2015

Co se děje na stánku ESTAV.cz a TZB-info.cz

Na stánku naší redakce bylo hned v prvních dnech veletrhu rušno. Především šlo o rozhovory, které natáčela Česká televize se členy redakce panem Janem Schindlerem, analytikem kalkulátoru cen energií TZB-info, Janem Blažíčkem, odborníkem na vytápění a Dagmar Kopačkovou, ředitelkou portálu.

Dále je po celou dobu konání veletrhu možnost na stánku potkat se se členy redakce, dozvědět se informace o cenách energií.

Představenou novinkou z dílny ESTAV.cz je příručka Jak koupit bydlení. Příručka je užitečným pomocníkem pro každého, kdo si chce koupit dům, byt či pozemek. Obsahuje praktické rady a zápisník s otázkami, na které je dobré při koupi nemovitosti hledat odpovědi.

Příručka je ke stažení zdarma přímo na webu ESTAV.cz s možností pohodlného vytištění.

Pokud nás navštívíte na stánku, můžete využít kvalitní připojení k internetu přímo ve výstavní hale, za like na facebook ESTAV.cz dostanete i kávu zdarma. Těšíme se na Vás.

Taktéž se na Vás těšíme na naší konferenci o přírodních stavbách v pátek 18. září od 10:15 do 13:30 v sále v patře vstupní haly 2 (vstup z parkoviště).

Můžete nás sledovat i on-line po celou otevírací dobu veletrhu

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu FOR PASIV, FOR THERM, FOR WOOD

For Interior - ilustrační obrázek

Volná vstupenka na For Interior 2020

Téměř 120 vystavovatelů ve dvou výstavních halách přinese oblíbený veletrh nábytku FOR INTERIOR. Ve dnech 1. až 4. října představí na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA výrobce, designéry a profesionály ze světa nábytku. Letňanský areál je připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Brno - výstaviště, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Na brněnském výstavišti začínají stavební veletrhy

Ve třech pavilonech brněnského výstaviště dnes začínají tři stavební veletrhy. Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby a nábytkářský Mobitex potrvají až do soboty, poprvé je doprovodí Festival architektury. Jejich hlavním tématem bude letos ekologie.

For Pasiv - archivní obrázek, zdroj: ABF

Volná vstupenka na For Pasiv 2020. Přijďte na veletrh pro příručky od ESTAV.cz zdarma!

For Pasiv je specializovaným veletrhem pro šetrné stavebnictví a úspory energií. Přijměte pozvání na výstavu technologií a materiálů pro nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. ESTAV.cz pro vás má připravenou volnou vstupenku zdarma. Na veletrhu si navíc můžete vyzvednout oblíbené příručky redakce ESTAV.cz Jak…

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

REKLAMA