REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Jika na EXPO v příbězích o bájných mořských příšerách upozorňuje na nutnost šetřit vodou

V expozici, která bude probíhat od 16. do 27. července, se návštěvníkům Českého pavilonu formou unikátního kresleného filmu a dalších stylových ilustrací představí svět vodních příšer, vodníků, rusalek a dalších bájných bytostí, jejichž „život“ by nemohl existovat bez vody.

Kraken, Nessie, sirény i vodník. Značka Jika, jež patří do portfolia společnosti Laufen CZ, se rozhodla v rámci svojí výstavy na EXPO velmi originálním způsobem upozornit na nutnost šetřit s vodou.

Jika, jež je tradičním českou značkou sanitární keramiky a dalšího koupelnového vybavení, tak zdůrazňuje svůj záměr vyrábět pouze výrobky, které se k vodě chovají šetrně. Spolu s tím však nabízí i pohodlí a čistý elegantní design. Ostatně i o tom se návštěvníci výstavy budu moci osobně přesvědčit.

„Coby sedačky v improvizovaném kinosále jsme použili naše úsporné klozety Jika Olymp Deep, Mio a Pure,“ říká Ladislav Dvořák, generální ředitel společnosti Laufen CZ, pod níž značka Jika náleží. „Tyto klozety budou vybaveny unikátními polepy s motivem vody a také informací, jak malé množství vody potřebují na spláchnutí právě tyto toalety a kolik ušetří vody oproti spotřebě běžných klozetů.“

Expozice s hlavním sdělením „Šetřete s vodou, ať neskončí bájné příběhy“ vznikla dle námětu kreativní agentury WMC Grey. Technické řešení zajistil designér Petr Macek.

Expozice Jika s názvem „Save water, save legends“ je k vidění od 16. do 27. července v Českém pavilonu na Expo v Miláně.

Více informací na www.jika.cz.

LAUFEN CZ s.r.o.

logoV Tůních 3/1637
120 00 Praha 2

telefon: +420 296 337 701
e-mail: prague.gallery@cz.laufen.com

web: www.laufen.cz, www.jika.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Česká republika na EXPO 2015

Český pavilon získal na Expo 2015 bronz za architekturu

Český pavilon získal na Expo 2015 bronz za architekturu

Český pavilon na světové výstavě Expo 2015 v italském Miláně dnes získal bronzovou medaili za architekturu. První místo připadlo Británii stříbrná medaile Chile. Na Twitteru to oznámil pořadatel ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA