REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

KLUDI OBJEKTA – moderní baterie tvarem i funkcí

Doposud doplňovala svojí jasností a spolehlivostí nejednu kuchyň jako KLUDI OBJEKTA MIX NEW. Nyní se z KLUDI OBJEKTA MIX NEW stává KLUDI OBJEKTA. Představuje se v moderním designu a s rozšířeným sortimentem, se kterým v kuchyni zvládnete mnohé výzvy.

Flexibilní a přizpůsobivá

Snad žádné dvě kuchyně nejsou stejné. Jejich styl je stejně individuální, jako jsou lidé, kteří ve své kuchyni vaří, jedí, oslavují a užívají si. Ať už je zařízená klasicky nebo moderně, puristicky nebo přepychově, ve velkých nebo malých prostorách, KLUDI OBJEKTA jí bude vždy slušet. Dokonce se přizpůsobí prostoru lépe než dříve, protože se tato série rozšířila o baterie, které jsou vhodné pro montáž v blízkosti oken a mají multipřípojku. Řada se ovšem nezměnila jenom co do šíře sortimentu, ale má také nový, svěží vzhled.

Lineární a jemná

V novém provedení získala kuchyňská baterie KLUDI OBJEKTA měkké tvary, zároveň si ale zachovala svoji architektonicky jasnou základní strukturu. Povedené propojení přímých linii, měkkých zakřivení a mírných klenutí na páce a výtoku slibuje, že i KLUDI OBJEKTA se zabydlí v mnoha kuchyních. Její předností je, že nebije do očí, neupoutává na sebe veškerou pozornost, nýbrž působí nevtíravě a splyne tak s každým stylem zařízení.

Kromě optického vzhledu hrají důležitou roli praktické aspekty. Při každodenním používání Vás baterie přesvědčí o své odolnosti a spolehlivosti. Díky svému tvaru a povrchové struktuře odtéká voda z baterie snadno, díky čemuž se čistí ještě lépe než předchozí model. Baterií KLUDI OBJEKTA můžete s klidem zařídit soukromé, ale i malé nebo velké kancelářské či obytné objekty. Na atraktivitě jí přidává také dobrý poměr ceny a výkonu.

Vybavení a funkce

Sérii KLUDI OBJEKTA nově tvoří celkem devět typů vodovodních baterií. Nabídka zahrnuje jednopákové baterie, které se dají připevnit na dřez a jsou k dostání se sprškou na nádobí nebo bez ní. Sprška na nádobí má kolébkový přepínač, který je zabudovaný do nového, moderního designu a kterým se dá přepnout z plného proudu na sprchový, i když je voda zrovna puštěná. Její o 360° otočný výtok zvyšuje pohodlí i pracovní prostor ve dřezu. Pro nástěnnou montáž jsou k dispozici dvě varianty – s otočným 117mm nebo 182mm výtokem.

Nové jsou modely s multipřípojkou nebo s bajonetovým uzávěrem. Do programu byla zařazena i kombinace těchto dvou funkcí. S bajonetovým uzávěrem teď můžete KLUDI OBJEKTU namontovat i do bezprostřední blízkosti okna. Když je potřebujete otevřít, tak baterii ručně vytáhnete z podstavce a odložíte na stranu. Model s multipřípojkou má navíc další přípojku pro myčku a pračku. Tím si ušetříte složité rozvětvování potrubí. Otevírání a zavírání přívodu vody je pohodlně a bezpečně řízeno samostatným ventilem. Dřezová jednopáková multibaterie je kromě toho, stejně jako klasická dřezová jednopáková baterie, k dostání také v nízkotlaké verzi pro průtokové ohřívače.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logo
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Tentokrát si povídáme s architektem Liborem Kaplanem, který vystudoval architekturu v Brně a v Brightonu. Již během školy spolupracoval s brněnským ateliérem A77, ve kterém působil až do své autorizace. Následně se vydal vlastní cestou a nyní se věnuje návrhům staveb i interiérů. A za návrh interiéru pro firmu…

Autorem smaltů je Olina Francová kuchyně ve vile v Brně cca 2015

Smalt a jeho využití v architektuře a interiéru

Historie smaltu je dlouhá přes 3 000 let, ale v architektuře a interiérovém designu se začala tato tradiční technologie více uplatňovat až od druhé poloviny 20. století. Smalt se nepřestal vyvíjet ani v 21. století a nabízí celou řadu unikátních vlastností a možností, které nejsou v architektuře ještě plně doceněné.…

Stylové zahradní stolování. Zahradní kuchyně pro venkovní vaření

Stylové zahradní stolování. Zahradní kuchyně pro venkovní vaření

Letní kuchyně v zahradě nám umožní trávit celý den ve svém kousku přírody, mimo zdi domu, dokonce i když prší. Kuchyni je nutné dobře umístit, aby nebyla spalována sluncem, aby krb či sporák na dřevo dobře táhnul. Vybavit ji lze mimo místa pro vaření i krbem, plotnou pro sušení bylinek a hub, pecí na chleba či pizzu.…

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Musí proto dobře a spolehlivě fungovat. To zajistí správné rozvržení celého prostoru i detaily skříněk. V neposlední řadě se v ní musíme cítit dobře, musí pěkně vypadat, ladit se zbytkem interiéru. Klasikou jsou různé dřevodekory dvířek a korpusů. Ale co když dřevo již dominuje v…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Velkokapacitní podzemní nádrže na dešťovou vodu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA