REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

KLUDI OBJEKTA – moderní baterie tvarem i funkcí

Doposud doplňovala svojí jasností a spolehlivostí nejednu kuchyň jako KLUDI OBJEKTA MIX NEW. Nyní se z KLUDI OBJEKTA MIX NEW stává KLUDI OBJEKTA. Představuje se v moderním designu a s rozšířeným sortimentem, se kterým v kuchyni zvládnete mnohé výzvy.

Flexibilní a přizpůsobivá

Snad žádné dvě kuchyně nejsou stejné. Jejich styl je stejně individuální, jako jsou lidé, kteří ve své kuchyni vaří, jedí, oslavují a užívají si. Ať už je zařízená klasicky nebo moderně, puristicky nebo přepychově, ve velkých nebo malých prostorách, KLUDI OBJEKTA jí bude vždy slušet. Dokonce se přizpůsobí prostoru lépe než dříve, protože se tato série rozšířila o baterie, které jsou vhodné pro montáž v blízkosti oken a mají multipřípojku. Řada se ovšem nezměnila jenom co do šíře sortimentu, ale má také nový, svěží vzhled.

Lineární a jemná

V novém provedení získala kuchyňská baterie KLUDI OBJEKTA měkké tvary, zároveň si ale zachovala svoji architektonicky jasnou základní strukturu. Povedené propojení přímých linii, měkkých zakřivení a mírných klenutí na páce a výtoku slibuje, že i KLUDI OBJEKTA se zabydlí v mnoha kuchyních. Její předností je, že nebije do očí, neupoutává na sebe veškerou pozornost, nýbrž působí nevtíravě a splyne tak s každým stylem zařízení.

Kromě optického vzhledu hrají důležitou roli praktické aspekty. Při každodenním používání Vás baterie přesvědčí o své odolnosti a spolehlivosti. Díky svému tvaru a povrchové struktuře odtéká voda z baterie snadno, díky čemuž se čistí ještě lépe než předchozí model. Baterií KLUDI OBJEKTA můžete s klidem zařídit soukromé, ale i malé nebo velké kancelářské či obytné objekty. Na atraktivitě jí přidává také dobrý poměr ceny a výkonu.

Vybavení a funkce

Sérii KLUDI OBJEKTA nově tvoří celkem devět typů vodovodních baterií. Nabídka zahrnuje jednopákové baterie, které se dají připevnit na dřez a jsou k dostání se sprškou na nádobí nebo bez ní. Sprška na nádobí má kolébkový přepínač, který je zabudovaný do nového, moderního designu a kterým se dá přepnout z plného proudu na sprchový, i když je voda zrovna puštěná. Její o 360° otočný výtok zvyšuje pohodlí i pracovní prostor ve dřezu. Pro nástěnnou montáž jsou k dispozici dvě varianty – s otočným 117mm nebo 182mm výtokem.

Nové jsou modely s multipřípojkou nebo s bajonetovým uzávěrem. Do programu byla zařazena i kombinace těchto dvou funkcí. S bajonetovým uzávěrem teď můžete KLUDI OBJEKTU namontovat i do bezprostřední blízkosti okna. Když je potřebujete otevřít, tak baterii ručně vytáhnete z podstavce a odložíte na stranu. Model s multipřípojkou má navíc další přípojku pro myčku a pračku. Tím si ušetříte složité rozvětvování potrubí. Otevírání a zavírání přívodu vody je pohodlně a bezpečně řízeno samostatným ventilem. Dřezová jednopáková multibaterie je kromě toho, stejně jako klasická dřezová jednopáková baterie, k dostání také v nízkotlaké verzi pro průtokové ohřívače.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logo
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

Po více než deseti letech byl k vidění na veletrhu o bydlení oblíbený typ doprovodného programu „vzorový byt“. Vidět jste jej mohli na veletrhzích For Habitat a Desing Shaker. Šlo o reálnou ukázku moderního, praktického a ergonomického bydlení v měřítku 1:1, která měla za cíl inspirovat širokou i odbornou veřejnost. ...

Zdroj: Fotolia.com - ivanko80

Jak pracuje designér? Je lepší navrhnout interiér "on-line" nebo "naživo"?

Trendem je být on-line! Nákupy jsou on-line, poradenství a mentorování je on-line, komunikace s kolegy i přáteli je on-line stejně jako seznamka, dáte si kurz on-line... ale jde takto vyřešit opravdu vše? Třeba návrh svého interiéru? Pojďme se podívat na to, zda oblast interiérového designu zapadá do tohoto trendu.

Zdroj: Fotolia.com - dmitry-vereshchagin

Která energie pro vaření v bytě je nejlevnější?

V současné poněkud turbulentní době z pohledu změn cen energií si někteří obyvatelé bytů kladou otázku, zda je nákladově výhodnější mít pro vaření plynový sporák a využívat zemní plyn (ZP), případně propan-butan (PB) nebo přejít k elektřině (E).

Tvoříme interiér s českou designérkou: Kuchyně

Tvoříme interiér s českou designérkou: Kuchyně

Kuchyně je centrum každého soukromého interiéru, ať je vaření vaším koníčkem či nikoli. Je to místo, kde se rodina setkává, kde se koná každodenní i slavnostní stolování. Zde dost často probíhají návštěvy, hry dětí i řada dalších činností. Je chloubou každé paní domu, ale současně je také jedním z nejrizikovějších ...

REKLAMA