REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

KLUDI OBJEKTA – moderní baterie tvarem i funkcí

Doposud doplňovala svojí jasností a spolehlivostí nejednu kuchyň jako KLUDI OBJEKTA MIX NEW. Nyní se z KLUDI OBJEKTA MIX NEW stává KLUDI OBJEKTA. Představuje se v moderním designu a s rozšířeným sortimentem, se kterým v kuchyni zvládnete mnohé výzvy.

Flexibilní a přizpůsobivá

Snad žádné dvě kuchyně nejsou stejné. Jejich styl je stejně individuální, jako jsou lidé, kteří ve své kuchyni vaří, jedí, oslavují a užívají si. Ať už je zařízená klasicky nebo moderně, puristicky nebo přepychově, ve velkých nebo malých prostorách, KLUDI OBJEKTA jí bude vždy slušet. Dokonce se přizpůsobí prostoru lépe než dříve, protože se tato série rozšířila o baterie, které jsou vhodné pro montáž v blízkosti oken a mají multipřípojku. Řada se ovšem nezměnila jenom co do šíře sortimentu, ale má také nový, svěží vzhled.

Lineární a jemná

V novém provedení získala kuchyňská baterie KLUDI OBJEKTA měkké tvary, zároveň si ale zachovala svoji architektonicky jasnou základní strukturu. Povedené propojení přímých linii, měkkých zakřivení a mírných klenutí na páce a výtoku slibuje, že i KLUDI OBJEKTA se zabydlí v mnoha kuchyních. Její předností je, že nebije do očí, neupoutává na sebe veškerou pozornost, nýbrž působí nevtíravě a splyne tak s každým stylem zařízení.

Kromě optického vzhledu hrají důležitou roli praktické aspekty. Při každodenním používání Vás baterie přesvědčí o své odolnosti a spolehlivosti. Díky svému tvaru a povrchové struktuře odtéká voda z baterie snadno, díky čemuž se čistí ještě lépe než předchozí model. Baterií KLUDI OBJEKTA můžete s klidem zařídit soukromé, ale i malé nebo velké kancelářské či obytné objekty. Na atraktivitě jí přidává také dobrý poměr ceny a výkonu.

Vybavení a funkce

Sérii KLUDI OBJEKTA nově tvoří celkem devět typů vodovodních baterií. Nabídka zahrnuje jednopákové baterie, které se dají připevnit na dřez a jsou k dostání se sprškou na nádobí nebo bez ní. Sprška na nádobí má kolébkový přepínač, který je zabudovaný do nového, moderního designu a kterým se dá přepnout z plného proudu na sprchový, i když je voda zrovna puštěná. Její o 360° otočný výtok zvyšuje pohodlí i pracovní prostor ve dřezu. Pro nástěnnou montáž jsou k dispozici dvě varianty – s otočným 117mm nebo 182mm výtokem.

Nové jsou modely s multipřípojkou nebo s bajonetovým uzávěrem. Do programu byla zařazena i kombinace těchto dvou funkcí. S bajonetovým uzávěrem teď můžete KLUDI OBJEKTU namontovat i do bezprostřední blízkosti okna. Když je potřebujete otevřít, tak baterii ručně vytáhnete z podstavce a odložíte na stranu. Model s multipřípojkou má navíc další přípojku pro myčku a pračku. Tím si ušetříte složité rozvětvování potrubí. Otevírání a zavírání přívodu vody je pohodlně a bezpečně řízeno samostatným ventilem. Dřezová jednopáková multibaterie je kromě toho, stejně jako klasická dřezová jednopáková baterie, k dostání také v nízkotlaké verzi pro průtokové ohřívače.

Kludi-Armaturen spol. s r.o.

logo
Havlíčkova 966/11
669 02 Znojmo

telefon: 515 222 520
e-mail: info@kludi.cz

web: www.kludi.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

FOTO: MOBALPA, PEXELS, Studio Podrini – HI-MACS

Designové tipy pro chaty či chalupy. Je libo kousek Itálie či Francie na český venkov?

Pobyty na chatě či chalupě zažívají renesanci. Určitě se o to zasloužila neblahá pandemická situace, která velkou měrou omezila náš běžný život i cestování do zahraničí. Jelikož v nich trávíme více času, chceme v nich i lepší prostředí. A to je důvod pro obměnu interiéru. Vítězí francouzské a italské vlivy. Proměňují…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.