REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

GROHE nabízí nově kompletní sortiment pro koupelny

Keramické řady GROHE nabízejí řešení pro každou zónu koupelny. Zahrnují různé varianty umyvadel (montovaná na stěnu, stojící na podlaze, umístěná volně v prostoru a dvojumyvadla), koupelnový nábytek, akrylové vany, toalety stojící na podlaze i zavěšené na stěně, jakož i toaletní spršky a bidety.

S nabídkou šesti různých ucelených koupelen pokrývá GROHE poptávku po všech segmentech od tradičních autentických po moderní soudobé až futuristické koupelny. Jazyk i forma jsou rozmanité, zahrnují širokou škálu různorodých geometrických tvarů - od kruhů přes čtverce a obdélníky ke kosočtvercům. K jasně definovanému designu nových keramických řad samozřejmě patří vysoký standard i ambice designového studia GROHE, aby produktová nabídka splnila celou paletu estetických požadavků, očekávání a vkusu kdekoliv na světě.

Výrobky používají nejmodernější technologie, aby splnily ty nejpřísnější mezinárodní normy pro úroveň kvality a hygieny. Například toaletní mísy, umyvadla a bidety jsou opatřeny glazurou GROHEHygiene®, která zajišťuje kromě antibakteriální funkce i velmi snadné čištění. Podle konkrétního modelu využívají technologii GROHEPowerFlush® se dvěma či třemi tryskami, což vylepšuje fantastickou čistotu mísy.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

GROHE Essence – naprostá svoboda volby

GROHE Essence – naprostá svoboda volby

Nově rozšířená řada vodovodních baterií GROHE Essence povyšuje osobitý koupelnový design na zcela novou úroveň prostřednictvím nepřeberného množství barevných provedení a povrchových úprav.

REKLAMA