Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Legrand vypínače – elektroinstalace hladce

Zjistěte více o řadách Legrand Valena, Legrand Valena LIFE a Legrand ALLURE. Nekomplikované křivky jsou vymodelovány pečlivě a s rozvahou. S vypínači a zásuvkami Legrand jde montáž jako po másle.
Zdroj: K & V ELEKTRO a.s.
Zdroj: K & V ELEKTRO a.s.

Tenké linie dávají řadám Valena a Valena LIFE elegantní vzhled. I přes to, že tyto řady mají opravdu tenoučké profily, krásně se s nimi pracuje. Jednotlivé komponenty do sebe jednoduše zapadají, snadno se zapojují i rozpojují bez prohnutí plastu a drží na zdi bez rozeklaných krytů či rámečků.

Legrand Valena je veleúspěšná předchůdkyně modernější Valeny LIFE, která se liší hlavně vzhledem rámečku. Již zmíněná tenkost spolu s minimalistickými rysy dodává oběma řadám na modernosti. Zatímco rámeček Valena je zaoblený a po obou jeho hranách se vytváří mírné zalomení, řada Valena LIFE je navržena jako čtverec ve čtverci. Tvar zůstal podobný, jen se zintenzivnil o ostřeji řezané rysy. Klapka od vypínače není vypouklá, ale propadlá s výrazným ohraničením.

Naproti tomu se designová Legrand ALLURE vyznačuje až extrémně oblými tvary. Tvoří součást řady Valena LIFE, se kterou sdílí stejný mechanismus, ale jinou krytku. Řada Valena LIFE obsahuje i SMART přístroje Valena LIFE with NETATMO pro chytré ovládání domácnosti.

Barevnost všech tří řad je velmi propracovaná. Naleznete zde bílou i černou klasiku, béžovou barvu, měď i napodobeninu dřeva. Zvláštním rysem řad Valena a Valena LIFE je perleťové zpracování s přidáním třpytivých mikročásteček.

Vnitřek zásuvek a vypínačů zůstává pořád stejný, anebo lépe – stejně kvalitní. Mezi největší výhodu značky Legrand patří vysoká kvalita zpracování, která se zaručeně projeví v komfortu instalace. Zeptejte se jakéhokoli elektrikáře, potvrdí vám to.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: kvelektro.cz

Jak oživit interiér pomocí domovních přístrojů?

Jak okamžitě dodáte interiéru šmrnc? Pomocí stylových vypínačů a zásuvek! Vězte, že i takto malá změna způsobí velký rozdíl. Designové vypínače oceníte nejen při stavbě či rekonstrukci…

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Venkovní osvětlení rodinného domu usnadní cestu a zvýší bezpečnost

Na základě venkovního osvětlení domu si návštěva často vytváří první dojem z vašeho domova. Dekorativní funkce osvětlení odvíjející se od vašeho vkusu či architektonického záměru je proto zajisté důležitá, neměla by být ale jediným aspektem, kterým se budete při jeho výběru řídit.