REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bezplatná konzultace interiérových designérek

Přijďte na veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se uskuteční od 29. února do 3. března na brněnském výstavišti!

Zdroj: Fotolia

Hledáte víc, než jen nábytek dostupný v obchodních řetězcích?

Potřebujete poradit se zařízením svého bytu? Na veletrhu MOBITEX na vás budou čekat interiérové designérky, které poskytnou v rámci této akce bezplatnou úvodní konzultaci. Těšit se můžete na Jitku Litschmannovou, Janu Krahulcovou a Gabrielu Fridrichovou.

Ritzy

Ritzy je spojením stolařství a designérek v unikátní formě, která dokáže vašemu interiéru dodat jakýkoliv druh nábytku, založeného na originálních nápadech a poctivé české výrobě.

Umíme přinést invenci, která vyřeší složité prostory, stejně jako svěží nápady pro dotažení interiéru. Vaše designérka dohlédne na výrobu i realizaci, ať se jedná o nábytek, podlahu či stěrky pro doladění atmosféry v interiéru. Bydlení, které vychází z Vás samých, se nikdy neomrzí.

Další informace: www.ritzy.cz

FRIDRICHOVÁ design interiéru

Jsme synonymem pro kvalitní služby a maximální otevřenost Vašim nápadům a potřebám. Naše rodinné duo pracuje v týmu, který spojuje letitou praxi a znalost materiálů s kreativním světem designu.

Společně pro Vás navrhneme nadčasový interiér, ve kterém se budete cítit příjemně, útulně a zároveň nebudete postrádat kvalitu, čistotu a funkčnost.

Další informace: www.fridrichovainteriery.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Interiér

Foto: Petr Polák

Z původní truhlárny a staré školy vznikl nový bytový dům

Bytový dům vznikl na základu strženého jižního objektu bývalého areálu truhlárny. Třípodlažní objekt s průběžnými balkóny je reakcí na původní urbanismus a vzhled areálu. Další budova bývalé školy dala za vznik mezonetovému bydlení se samostatnou zahrádkou a vlastním vstupem.

Foto: Matej Hakár

Strohá čtvercová dispozice domu přináší nečekané možnosti a bonusy

Už při prvním pohledu je zřejmé, že elementární kulisy fasád, které ohraničují čtvercový půdorys domu, zároveň ukrývají členitou organickou vnitřní strukturu. Klasické schéma kompaktního domu, rozšířeného o terasy, nahrazuje otevřená obytná krajina se zónami různých proporcí.

Foto: KUBICEK.STUDIO

Horská chalupa spojuje klasický a moderní design

Samotná dispozice kopíruje tu původní, kdy chodba dělí spodní podlaží na velkou obytnou místnost s kuchyní, jídelnou a posezením, na protilehlé straně na kuchyňku s posezením a hygienickým zařízením přízemí. Klidová část patra má dvě podkrovní ložnice a hygienické zařízení.

REKLAMA