REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Je jednovrstvé zdivo vždy nejlepším řešením?

Jednovrstvé zdivo nemusí být vhodné na všechny novostavby. Edukační kampaň 7v1: Pořádné cihly od Porothermu připouští případy, kdy se jej nehodí používat.

Přistavujete k již hotovému domu další patro? Nebo se chystáte na stavbu velmi členitého domu? Pak jednovrstvé zdivo nemusí být nejlepším řešením. Pokud se ale právě chystáte stavět, zvolte energeticky efektivní dům bez zbytečných experimentů, jako jsou právě stříšky nebo různé výčnělky. Postavte jej z jednovrstvého zdiva bez nutnosti kontaktního zateplovacího systému. Vsaďte na moderní a úsporné řešení.

Na pořádnou novostavbu doporučujeme jednovrstvé zdivo. Cihly Porotherm z řad EKO+ Profi a T Profi zvládnou splnit nízkoenergetický i pasivní standard novostaveb bez dodatečného zateplení, navíc předčí očekávání i svojí praktičností. Jsou 100% přírodní, šetří peníze i čas na stavbě a poslouží minimálně dvěma generacím.

Upozorňujeme na některé situace, ve kterých se nehodí použít jednovrstvé zdivo. Přečtěte si o nich a udělejte si názor sami.

Wienerberger s.r.o.

logo
Plachého 388/28
370 01 České Budějovice 1

zelená linka: 800 240 250
e-mail: info@wienerberger.cz

web: www.wienerberger.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat