Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Prosklená příčka DORSIS DIGERO zajistí světelný komfort i ve Vašem interiéru

Prosklené industriální dělicí příčky DIGERO jsou ideální, potřebujeme-li esteticky i funkčně rozdělit interiér a přitom zachovat celkovou světlost. při zachování celkové světlosti.
Zdroj: DORSIS s.r.o.
Zdroj: DORSIS s.r.o.

S požadavkem na rozdělení prostoru při zachování celkové světlosti se setkáváme stále častěji. Pro tento účel jsou prosklené dělicí příčky ideální – a industriální příčky Dorsis Digero pak představují špičku ve svém segmentu.

Jedná se o bezpečnostní sklo vsazené do hliníkového rámu s možností průchodu ve formě dveřního křídla.  Výsledkem je prosvětlený prostor esteticky a funkčně oddělený designovou prosklenou stěnou a dveřmi. Dělení skleněných polí příčkami je individuální, samotný rám lze lakovat na míru tak, aby co nejlépe odpovídal charakteru interiéru.

Významným designovým prvkem je dveřní křídlo použité v konstrukci příčky. Samozřejmě – některá někdy použijeme skleněnou příčku pouze jako dělicí prvek, většinou jsou ale dveře součástí dělicí konstrukce. Digero umožňuje volbu klasických otevíravých dveří i posuvných či pivotových dveří, takže možností pro řešení odpovídající designu interiéru je dostatek. Navíc – pokud je potřeba umístit příčku do menších prostor, jsou třeba posuvné nebo pivotové dveře zcela ideální.

A co je důležité? Původní inspirace z průmyslových prostor vede DIGERO k přirozenému uplatnění v interiérech moderních domů a bytů. Ale stále častěji nachází své místo při rekonstrukcích tradičních domů či bytů – při správné instalaci a volbě barvy rámu se skvěle hodí i do prvorepublikových bytů a vil. Výsledek je vždy podobný – vkusné a funkční oddělení dvou prostor.

Zkrátka – neschovávejme se za zdmi, použijme prosklené příčky!

DORSIS s.r.o.

logo
Klejnarská 863
280 02 Kolín

telefon: 774 897 656
e-mail: info@dorsis.cz

web: www.dorsis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Foto: dorsis.cz

S Janem Krejčím o skrytých zárubních a dveřích DORSIS

Moderní přímé linie a estetická čistota jsou v interiéru stále žádanější, trend minimalismu se projevuje i v řešení dveřních prostor. Jeden ze zásadních prvků minimalistické architektury – dveře se skrytými zárubněmi – jsou oblíbené pro svou designovou vyspělost, technickou kvalitu i pro cenovou dostupnost.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Plechové krytiny SATJAM lze nyní pořídit o něco výhodněji díky výhodné jarní akční nabídce. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

Výhodné jaro s plechovými krytinami SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA