Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Výhody regálových systémů pro organizaci dílny a garáže

Aby vám šla práce v garáži nebo dílně od ruky a nezdržovalo vás neustálé hledání potřebného nářadí nebo spojovacího materiálu, je vhodné se zamyslet nad jeho efektivním uspořádáním. Jak můžete dosáhnout optimálně organizovaných úložných prostor, abyste vy i vaši zaměstnanci vždy našli vše potřebné?
Zdroj: Würth, spol. s r.o.
Zdroj: Würth, spol. s r.o.

Jak si vhodně uspořádat dílnu?

Ve světě, kde je každý centimetr dílny nebo garáže na vážkách, je klíčovým prvkem pro efektivní práci dobře organizovaný skladovací prostor. Regálové systémy jsou navrženy tak, aby maximalizovaly vaši efektivitu a usnadnily přístup k potřebným materiálům. S promyšleným rozložením, které umožňuje logické uspořádání všech druhů spotřebního materiálu, se stává každá položka snadno dostupnou. Ať už jde o uchování široké škály spojovacího materiálu nebo jiných komponent, modulární regálové systémy nabízejí flexibilitu v konfiguraci pro různé prostory a potřeby, což z nich činí ideální řešení pro jakýkoli pracovní prostor.

Jak si vybrat vhodný regálový systém?

S regálovými systémy se můžete setkat v každém hobby marketu, ale jedná se o standardizované kousky, které většinou nevyhovují individuálním potřebám dílny. Přeci jen se potřeby malého autoservisu od velké kovoobráběcí dílny v mnohém liší. Ideální je tak využít řešení přesně na míru vašim potřebám. Na co byste měli při výběru regálového systému a jeho dodavatele myslet?

Pokud se rozhodnete pořídit si regálový systém, který bude efektivní odpovědí na vaše potřeby, je vhodné se obrátit na zkušeného prodejce. Ten vám pomůže s celým plánováním již od prvního kroku. To zahrnuje vlastní uspořádání modulů či jejich individuální kombinování. Samozřejmě, že sami víte nejlépe, co všechno potřebujete do regálového systému ukládat, zkušení prodejci vám však mohou dát i další doporučení, jež by vás ani nenapadla.

Pokud vám s výběrem vhodného regálového systému pomůže prodejce nebo obchodní zástupce, ušetříte si námahu s opakovaným měřením, navrhováním a propočítáváním pořizovacích nákladů. Místo hodin, které byste strávili s plánováním se tak můžete věnovat jiným pracovním nebo volnočasovým činnostem. Vhodné tak je volit dodavatele, který vám dodá řešení na míru téměř bez starostí.

Jaké výhody přináší regálové systémy na míru?

Regálové systémy, které jsou sestaveny na míru vašim přáním a potřebám, přináší řadu výhod. Patří mezi ně úspora času, která vede k zvýšení efektivity práce a s tím i ke snížení nákladů na výrobní a logistické procesy. Navíc pořádek na pracovišti příznivě ovlivňuje i samotnou bezpečnost práce, díky čemuž je sníženo riziko pracovních úrazů.

S použitím regálových systémů sestavených na míru dosáhnete maximální optimalizace skladování, s čímž se sníží chybovost v objednávkách. Díky přehlednějšímu uspořádání nářadí a materiálu si usnadníte inventarizaci zásob, ale i pravidelný úklid vaší dílny.

V případě, že si pro řešení úložných prostor ve vašem provozu zvolíte ORSY® ONE systémy, můžete využívat i služby ORSY® scanneru, který vám umožní ještě efektivněji objednávat produkty skrze eshop načtením čárového kódu. S ORSY® scannerem totiž můžete objednávat produkty přímo z regálu. Vše lze jednoduše objednat prostřednictvím mobilní aplikace WürthApp, kde si můžete zvolit počet kusů produktu.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Crest Communications

Moderní, úsporné a zelené kancelářské budovy. Jaké máme v Česku?

Příjemné pracovní prostředí motivuje a kancelářské budovy jsou stále sofistikovanější a zelenější, ukazují studie. Stavby musejí být kompatibilní s moderními technologiemi uvnitř budovy, nový přístup ke správě budov počítá s integrovaným facility managementem.

Foto: Studio Flusser

Branky, body, lajny. Interiér moderních kanceláří je protkán sportovními motivy

Kanceláře byly navrženy jako vývojové digitální hřiště, kde zaměstnanci zlepšují své schopnosti a trénují týmovou taktiku. Prostor je doplněn o tři nosné prvky návrhu – lajny v podlaze, sportovní náčiní a elektronickou tužku. Tyto prvky se odráží v architektonickém řešení i celé filosofii.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA