Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tepelné čerpadlo od výrobce nejprodávanějších elektrokotlů

Značka Protherm začala své výrobky prodávat na českém trhu již v roce 1992. Tehdy byl jejím stěžejním výrobkem elektrický kotel, který v jejím portfoliu představuje jeden z hlavních produktů dodnes.

Zdroj: Protherm (Vaillant Group Czech s.r.o.)

Za více než 30 let své existence se Protherm dostal mezi přední značky tepelné techniky nejen na českém trhu. Díky jeho zapojení se do koncernu Vaillant Group exportuje dnes Protherm své výrobky do mnoha zemí po celém světě.

V současně době patří do hlavního portfolia Protherm kromě plynových kotlů a zmíněného elektrokotle také tepelná čerpadla. Modelová řada GeniaAir vzduch-voda je dostupná ve variantách monoblok i split. Obě verze jsou vhodné jak pro novostavby, tak i starší domy, kde je plánována renovace topného systému. Jsou vhodné pro použití jak s podlahovým vytápěním, tak i radiátory. V případě, že má majitel objektu funkční plynový kotel, tak je navíc možné oba tyto systémy propojit a vytvořit hybridní systém vytápění, který nabízí celou řadu benefitů navíc.

Tepelná čerpadla GeniaAir umí jak vytápět a ohřívat vodu, tak i aktivně chladit. Velmi dobře a efektivně je tak využijete i mimo hlavní topnou sezónu. Všechny modelové i výkonové řady tepelných čerpadel Protherm jsou akreditované pro získání státního příspěvku v některém z aktuálně dostupných dotačních programů. V mnoha případech tak lze ušetřit již při pořízení nového topného systému.

Protherm (Vaillant Group Czech s.r.o.)

logo
Plzeňská 188
252 19 Chrášťany

telefon: 257 090 811
e-mail: protherm@protherm.cz

web: www.protherm.cz/pro-nase-zakazniky/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: PR Protherm

Při výběru tepelného čerpadla je dobré neohlížet se pouze na cenu

Energetická krize a nutnost zamýšlet se nad ochranou klimatu přinesla mimo jiné velký boom i v oblasti tepelných čerpadel. Přesto v nás tato forma vytápění stále vzbuzuje mnoho otázek. Opravdu se investice do nich vyplatí? Jaká bude návratnost? Hodí se všude, nebo jen pro novostavby? Vyžaduje…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA