REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dvojzásuvka – více možností připojení do elektrické sítě

Potřebujete něco připojit do elektrické zásuvky, ale všechny už máte zaplněné? Jednoduchým řešením je použití zásuvky dvojnásobné.
Zdroj: Tympol Plus s.r.o.
Zdroj: Tympol Plus s.r.o.

Dvojnásobná zásuvka neboli dvojzásuvka je od toho, aby rozšířila vaše možnosti připojení do elektrické sítě. Hodí se všude, kde se dá očekávat zapojení více spotřebičů, jako je v kuchyních, obývacích nebo v kancelářích.

Z klasické zásuvky dvojzásuvka

Výhodou je, že dvojzásuvka na zeď se dá instalovat dodatečně, aniž byste museli předělávat rozvody nebo připravovat nové otvory na instalační skříňky. Elektrické dvojzásuvky ale někdy nemusí stačit, a proto se vyrábějí také trojzásuvky. Pokud nemáte se zapojováním zásuvek zkušenosti a schéma zapojení dvojzásuvky nebo trojzásuvky vám nic neříká, obraťte se vždy na zkušeného elektrikáře, který vám vše odborně zapojí tak, jak se má.

Dvojité zásuvky, co zapadnou do vašeho interiéru

Pokud si pořídíte dvojzásuvky stejné designové řady, jako jste použili zásuvky klasické, zachováte designový vzhled celé elektroinstalace. V nabídce společnosti Tympol Plus si můžete všechny zásuvky sladit tak, jak potřebujete.

Klasikou je zásuvka bílá, ale nemusíte se držet zajetých tradic a můžete si pořídit zásuvky v jiných barvách. Klasická jednoduchá i dvojzásuvka černá nebo béžová budou působit elegantně a netradičně. Zvolit můžete i extravagantnější vzhled, který nabízí metalické odstíny nebo luxusní provedení jednoduchých a dvojitých zásuvek se skleněným rámečkem a designovým chromovým mezirámečkem. Pokud potřebujete naopak více retro styl, jsou skvělé dvojzásuvky s dřevěným rámečkem. Možností je mnoho a každý si najde vzhled, který mu bude vyhovovat.

Tympol Plus s.r.o.

logo
Hnojník 408
739 53 Hnojník

telefon: 736 632 224
e-mail: info@tympolplus.cz

web: www.tympolplus.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Tympol Plus s.r.o.

Inteligentní elektroinstalace pro byt a dům

Automatizace budov už v dnešní době není žádnou novinkou. Přesto se s inteligentní elektroinstalací zatím moc často nesetkáváme. Přitom její výhody jsou patrné na první pohled.