Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Je tu 3. ročník soutěže NOARK pro střední elektrotechnické školy!

NOARK Electric připravil již 3. ročník soutěže NOARK PLNÍ SNY ŠKOLÁM. Jejím hlavním cílem je umožnit studentům elektrotechniky rozvíjet kreativitu při plánování a realizaci vlastních projektů.
Zdroj: NOARK Electric Europe s.r.o.
Zdroj: NOARK Electric Europe s.r.o.

V soutěži NOARK PLNÍ SNY ŠKOLÁM III mají členové soutěžních týmů za úkol navrhnout, postavit a prezentovat projekt, ve kterém jsou využity produkty NOARK dodané v soutěžním balíčku.

Soutěžní týmy se mohou do projektu přihlásit do 30. 9. 2023 na webu www.noark-schools.com. Od 1. 10. 2023 začne NOARK distribuovat soutěžní balíčky, které budou připraveny pro 27 nejrychlejších škol, které se do projektu přihlásí. Počet soutěžních míst je tedy omezen a čím dříve se školy zaregistrují, tím větší je pravděpodobnost jejich účasti.

Členové týmů a jejich mentoři z řad pedagogických pracovníků pak mají za úkol sestavit libovolnou funkční aplikaci, ve které bude minimálně polovina zaslaných a viditelně umístěných produktů. Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Prezentaci řešení je třeba natočit a poslat vyhlašovateli soutěže na mail michal.zoch@noark-electric.com. Zaslané video bude následně umístěno na výše uvedené stránce www.noark-schools.com, kde od 21. 11. 2023 do 20. 12. 2023 probíhat veřejné hlasování.

Pět videí s největším počtem hlasů následně postoupí do finálního kola soutěže, ve kterém porota složená ze zaměstnanců společnosti NOARK vybere trojici vítězných řešení. Vítězové budou vyhlášeni 16. 1. 2024 a získají 50 000 Kč pro 3 vítězné školy a 15 000 Kč pro studenty – autory, kteří na projektu pracovali. Tuto výhru si loni v tuzemsku odnesli studenti a pedagogové SPŠES Plzeň (1. místo; na snímku výše), SPŠ Karviná (2. místo) a SŠT Znojmo (3. místo).

NOARK Electric Europe s.r.o.

logo
Sezemická 2757/2
193 00 Praha

telefon: +420 226 203 120
e-mail: infoCZ@noark-electric.com

web: www.noark-electric.cz/cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy