Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Proč a kdy obout pracovní obuv s ocelovou špičkou

Nejen ruce, ale i chodidla jsou při práci ohroženy řadou úrazů. Tím, že si nazujete obuv, v jejíž špici je schovaná bezpečnostní tužinka, ochráníte své nohy před mnoha nepříjemnostmi.
Zdroj: TOMIS CZ, s.r.o.
Zdroj: TOMIS CZ, s.r.o.

Určitě víte, jak je bolestivé, když si o roh nábytku ukopnete palec nebo malíček. A představte si situaci, kdy vám na nohu spadne kus těžkého materiálu nebo nářadí. Pracovní obuv s ocelovou špičkou myslí právě na tyto případy.

Co je to ocelová tužinka a jak chrání

Tužinka ve špici představuje tuhou ochranu integrovanou pod svrchním materiálem obuvi, jejímž účelem je chránit prsty u nohou před nárazem nebo stlačením, typicky ve chvílích, kdy nohou do něčeho narazíte nebo na ni spadne materiál, stroj či břemeno. Většinou se používají tužinky z oceli, ale existují i tužinky kompozitní nebo laminátové.

Jaké pracovní boty s ocelovou špičkou můžete nazout

Míst, kde je potřeba chránit chodidla před zraněním, je mnoho, a proto je i sortiment pracovních bot s ocelovou špičkou opravdu široký. V nabídce specialisty na pracovní oděvy a obuv TOMIS CZ najdete například:

  • lehkou pracovní obuv s ocelovou špičkou
  • tenisky s ocelovou špičkou
  • polobotky s ocelovou ochranou
  • pracovní sandály s ocelovou špičkou
  • kotníkovou obuv s kovovou tužinkou
  • zimní pracovní boty s ocelovou špičkou
  • poloholeňovou obuv s kovovou špičkou
  • holínky s tužinkou ve špičce

Pořiďte si bezpečnostní obuv, která vám poskytne nejen dostatek pohodlí, ale také potřebnou ochranu při práci. Pánské i dámské modely obuvi s kovovou tužinkou jsou dostupné v řadě stylových provedeních.

TOMIS CZ, s.r.o.

logo
Brodská 654
261 01 Příbram V-Zdaboř

telefon: 318 618 121
e-mail: eshop@tomiscz.cz

web: www.tomiscz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

zdroj: tomiscz.cz

Pracovní rukavice vhodné na stavbu

Ochrana rukou je nutná skoro v každé profesi. Jak ale vybrat pracovní rukavice na stavbu tak, aby byly pohodlné a zároveň zajistily dostatečné bezpečí?

Zdroj: tomiscz.cz

4 tipy na pracovní šortky pro vaše zaměstnance

Léto je tu a je načase vybavit své zaměstnance kvalitními pracovními kraťasy, ve kterých se bude dobře pracovat a zároveň budou vhodně reprezentovat firmu.

REKLAMA