Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Podomítkové moduly JIKA vám ušetří čas a čas jsou peníze

Podomítkové moduly JIKA se snadno instalují a servisují. Jsou vhodné pro nové úsporné toalety, ale i pro starší WC mísy. Nabízejí velký výběr tlačítek a náhradní díly jsou spolehlivě dostupné.

Podomítkové moduly JIKA umožňují montáž všech základních typů zařizovacích předmětů. Vyhovují pro starší typy WC mís i pro nové klozety s úsporným splachováním. Existuje více druhů, modul můžete využít pro instalaci umyvadel, urinálů i bidetů.

„Pokud používáte podomítkové moduly JIKA, můžete zákazníkovi jednoduše vyhovět i pokud požaduje antivandal provedení, elektronické ovládání, speciální funkce jako je odsávání zápachu, hendikep systém, oddálené tlačítko nebo konstrukci pro panelákovou koupelnu,“ oslovuje montážní firmy Ing. Petr Čech, manažer pro výrobní platformy a podporu prodeje LAUFEN CZ.

V případě instalace do klasické stěny jsou vhodné podomítkové moduly pro obezdění. Pokud jej chcete instalovat do sádrokartonu, zvolte moduly s rámovou konstrukcí.

„Velkou výhodou pro vás je jednoduchá instalace, snadný přístup k ventilům, náhradní díly skladem a vývoj a výroba v Německu. Moduly tak přinášejí kvalitu, za kterou zákazník bude chválit vás. Podporou je vám školení a prezentace ve školicím centru v továrně ve Znojmě, video návody na webu a help linka,“ vyjmenovává benefity pro montážní firmy Petr Čech.

Rámový modul navíc nedává tak velký prostor k chybám při montáži: nemusí se obezdívat, snadno se u něj nastavují veškeré roviny a výška, zároveň nepotřebuje nijak silnou předezdívku. Nosnost modulu je testována na 400 kg, stejně jako nosnost všech klozetů značek LAUFEN, JIKA a ROCA. Pokud se tedy výrobky těchto značek kombinují, je zaručeno, že jsou pro používání zcela bezpečné.

Samozřejmostí je možnost nastavení množství splachovací vody. Je to z toho důvodu, že dopředu není jasné, zda na modul bude skutečně montován úsporný klozet. Na trhu je stále velké množství výrobků, které jsou konstrukčně starší a menší splachovací množství pro omytí mísy nestačí.

Více informací najdete na www.jika.cz.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Ateliér SLIM

Z koupelny až na měsíc. Podpořte český design v mezinárodní soutěži

Designová koupelna s názvem UP TO THE MOON od české architektky se probojovala do mezinárodního kola soutěže Geberit. Návrh koupelny, jejímž hlavním motivem je symbol měsíce v úplňku, se uchází o přízeň v mezinárodním hlasování. Podpořte ho! Vítězný návrh bude realizován ve švýcarském showroomu.

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

REKLAMA