Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Investováním do hydraulické zvedací plošiny vyděláte

Hledáte způsob, jak usnadnit práci a zvýšit efektivitu práce svých zaměstnanců? Investujte do hydraulické zvedací plošiny! Ve výrobních halách, skladech a dalších prostorách jsou přímo nepostradatelné!
Foto: rpj service s.r.o.

Zvedací pracovní plošiny včetně těch vertikálních stejně jako zvedací stoly nacházejí své uplatnění napříč průmyslovými obory, v nichž je zapotřebí zvedat těžký náklad a materiál a posléze s ním manipulovat.

Výhody zvedacích plošin

Jejich hlavní výhodou je jejich vysoká nosnost, bez problémů zkrátka zvednou i náklad, s nímž i několik pracovníků jen tak nepohne. A zaměstnavatelé, kteří je k tomu navádějí, si zahrávají s ohněm. Ve hře spolu s únavou a nízkou produktivitou práce jsou také vážné pracovní úrazy a zdravotní potíže, které zaměstnavatele mohou přijít pěkně draho. Zdvihacíhydraulické plošiny v tomto ohledu jsou jistou sázkou na jistotu.

Nejkvalitnější hydraulické plošiny na trhu

Jedněmi z nejkvalitnějších dostupných na českém trhu jsou zvedací a hydraulické plošiny EdmoLift renomované švédské značky EdmoLift, která se na výrobu plošin specializuje více než pět dekád. To už je hodně dlouhá doba, aby své produkty vyladila k naprosté dokonalosti. Vezměte si, že zhruba 100 tisíc plošin z celkem vyrobených 140 tisíc je stále v provozu. Myslíme, že další důkaz jejich kvality není třeba.

Široké možnosti využití a stabilita

Hlavní výhodou plošin EdmoLift v první řadě jsou široké možnosti jejich využití. V podstatě vám mohou být nápomocny všude tam, kde je třeba zvedat a spouštět zboží či jakýkoliv jiný materiál. Dále je třeba vyzdvihnout jejich velkou stabilitu. Riziko náhodného upuštění zvedaného předmětu je s nimi mnohem nižší než například u jeřábu. I riziko zásahu obsluhy zavěšeným břemenem v tomto případě klesá na nulu.

Velké možnosti výškového nastavení

Zvedací stůl břemeno zvedne v podstatě do jakékoliv výšky. Hladce a plynule, a to i při výpadku elektrického proudu. Veškerou zvedací techniku EdmoLift je navíc možné vybavit celou řadou doplňků, jako jsou válečkové dráhy, zabudované váhy, otočné i naklápěcí systémy, které zvedání a spouštění nákladu ještě více usnadňují.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Foto: Tomáš Slavík

Rodinný dům Polánka je hra barev a materiálů v kontrastním provedení

Pro stavbu architekti zvolili tvarový archetyp domu, jenž tu stával již před jejich zásahem. Nový dům dostává v návrhu radikální a přísné tvary. Materiály a barvy jsou řešeny v kontrastním provedení. Černá stěrková omítka, černá falcovaná krytina, dřevěný rastr obkladu, doplňují prosklení.

Hradec Králové, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, phb.cz

Hradec Králové by mohl mít územní plán do dvou let, tvoří jej od roku 2010

Stotisícový Hradec Králové by mohl mít nový územní plán do dvou let. Radnice jej tvoří od roku 2010. Podle vedení města se vydání územního plánu v posledních měsících výrazně přiblížilo. V létě by mohlo přijít na řadu opakované veřejné projednání územního plánu. Jeho dokončení patří mezi priority vládnoucí…

Hněvín, hrad nad jezerem Most, fotolia, pandawild

Na jezeře Most vzniknou vyhlídková a odpočinková místa a připomínka kostela

Na jezeře Most letos budou vysazeny stromy a keře ve tvaru obvodových zdí kostela a vyznačení umístění oltáře. Výsadba na místě původního svatostánku bude připomínat jeho přesun. Pracovat se bude na příjezdové silnici k jezeru, vzniknou vyhlídková a odpočinková místa pro turisty. Řekla to Hana Volfová, mluvčí…

REKLAMA