REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Testset ukáže, jaká baterie v naslouchadlech vydrží nejdéle

I ti, kdo naslouchadla nepotřebují, si dokáží představit, o jak důležitou zdravotní pomůcku jde. Přijít o sluch je nejen nepříjemné, ale také nebezpečné. Představte si, že byste třeba neslyšeli blížící se auto. Nemusíme tedy rozpitvávat, že vybitá baterie v naslouchátkách je problém.

Zdroj: himalaj.cz

Ideální je samozřejmě pořídit si takové sluchadlo, které vydrží co nejdéle. Výdrž je však dána nejen kvalitou sluchadla, nýbrž i vybranými bateriemi. A s těmi se dá experimentovat.

Spolehlivé baterie od firmy Jan Melichar

V Česku baterie do naslouchadel dodává firma Jan Melichar – baterie a záložní zdroje. Oboru se věnuje od roku 1990 a najdete u ní snad vše, co se týká baterií, akumulátorů, napájecích a záložních zdrojů. Vyrábí je, prodávají, repasují a servisují. Pobočku mají v Praze 10, ovšem provozují také e-shop, ve kterém můžete pořídit výkonné a spolehlivé baterie do naslouchátek. Pro splnění náročných kritérií používají Zin-Air (zinkovzduchové) baterie.

Zdroj: himalaj.cz

Objednejte si testset baterií a zkoušejte

Nelze jednoznačně říct, která baterie vydrží nejdéle, protože tato skutečnost záleží také na zvoleném naslouchadle. Spolehnout se nelze na žebříčky spokojenosti, ani na to, jakou značku baterií doporučuje výrobce naslouchadel. Nejlepší prostě je, když si vše otestujete sami.

Právě z toho důvodu firma nabízí testset baterií do naslouchadel. Za zvýhodněnou cenu si tedy pořídíte sadu 8 typů (značek) baterií do naslouchadel a pak můžete zkoušet, která vydrží nejdéle právě ve vašem naslouchadle. Otestujete baterie Energizer, Panasonic, Ultrasonic, Rayovac Extra, Rayovac Peak Power, Siemens, Widex a Duracell. Se setem budete mít vystaráno na opravdu dlouhou dobu. Cena vychází na 12 Kč za 1 baterii, jelikož je balení malé, e-shop nabízí jeho poslání levně obyčejnou listovní zásilkou.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Elektroinstalace pro dům a byt

Zdroj: ABB

Domovní zvonky umí víc než jen zvonit. Domovní telefony umí komunikovat přes internet

Domovní zvonek je většinou prvním místem, u kterého se zastavíte. Důvod je prostý – zazvonit, domluvit se, být vpuštěn dovnitř, nebo se dozvědět potřebné a odejít. Dnes už ale domovní zvonky umožňují a nabízejí mnohem víc – kromě jiného představují nezanedbatelný bezpečnostní prvek, díky němuž se do domu dostanou…

Zdroj: AdobeStock.com - bigshottheory-1

Fotovoltaika na bytovém domě umí snížit účty za elektřinu až o třetinu. Čeká se ale na komunitní energetiku

Fotovoltaická elektrárna na bytovém domě může obyvatelům přinést úspory na elektřině v desítkách procent. Navíc na ni lze získat 50 % dotací z programu Nová zelená úsporám. Proč tedy v dobách vysokých cen elektřiny zažívá fotovoltaika boom jen na rodinných domech? Instalace fotovoltaiky na bytový dům je totiž v roce…

Zdroj: ABB

Jak uspořit elektřinu u běžné elektroinstalace. Vyměňte vypínače!

Pokud si například z rozpočtových důvodů nemůžete pořídit prvky chytré elektroinstalace do vaší novostavby nebo rekonstruovaného domu, rozhodně to neznamená, že nemůžete ušetřit elektrickou energii. Moderní elektronické prvky, jakými jsou stmívače, automatické spínače se snímačem pohybu, termostaty nebo domovní…

REKLAMA