Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Chcete si pořídit nová okna? Prohlédněte si nabídku společnosti JIS

Budete si pořizovat nová okna a přemýšlíte, jaký druh zvolit a kde je objednat? Prohlédněte si nabídku společnosti JIS.
Plastová okna Eforte+ jsou k dispozici v široké škále barev i imitacích dřeva a kovu. Zdroj: Okna JIS

JIS – to je jistota

Společnost JIS vyrábí okna, která dokonale splynou s každým domem a přispívají k jeho funkčnosti. Okna jsou vyráběna nejen s ohledem na design, ale také se smyslem pro detail a důrazem na bezpečnost. Díky dlouholeté výrobní tradici jsou okna JIS poctivá. Společnost si váží přízně svých zákazníků a snaží se posouvat se neustále kupředu. Zlepšuje svoji výrobu i výrobní procesy a drží krok s moderními výrobními trendy i designem.

Svým zákazníkům nabízí okna plastová, hliníková a dřevěná.

Plastová okna

Nabízejí cenovou dostupnost, mimořádnou odolnost, maximální funkčnost a dlouhou životnost. Výhodou jsou i jejich tepelně izolační vlastnosti. Ty splňují vysoké nároky na energetickou úsporu. Ta je v dnešní době vítaným parametrem. kromě toho utváří dokonale tepelně izolační vlastnosti doma pocit pohody a klidu.

Vybírat si můžete modely ve standardním provedení, ale ničím neobvyklým nejsou ani modely určené pro velmi náročné zákazníky.

Dvojkolejnicové 6,5metrové HS – portály dominují celému domu ať z interiéru či exteriéru. HS – portály hliník. Zdroj: Okna JIS

Hliníková okna

Tato okna jsou velmi exkluzivní, a to díky své dlouhé životnosti, mimořádné odolnosti a pevnosti. Svému majiteli nabízejí kvalitní a moderní řešení, které šetří cennou energii a zabezpečí každý dům.

Hliníková okna jsou dokonale variabilní a vhodná pro každý architektonický nápad. Umožňují vytvářet velké nadstandardní prvky i prosklené plochy.

Dřevěná okna

Dřevěná okna představují spojení tradičních postupů s moderními technologiemi a velmi kvalitními dřevinami českého původu. Okna se vyrábějí s promyšlenou konstrukcí, poskytují dlouhou životnost, snadné ovládání a samozřejmě nádherný vzhled. Společnost JIS nabízí dřevěná okna s dvojicí kvalitního těsnění, které je zárukou tepelně izolačních i protihlukových vlastností.

Okna vyráběná ze dřeva patří k léty prověřené klasice. Kromě toho je dřevo přírodní materiál a pokud o něj budete správně pečovat, vydrží vám dlouhé roky.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Plastové okno, ilustrační obrázek - zdroj fotolia, bonzodog

Plastová okna mají vážné nedostatky, je třeba zpřísnit normy, ukázal test

Jen dvě z osmi testovaných plastových oken neměly vady ve skle, pouze tři měly kvalitní výztuhy a polovina neobstála při silném vichru. Roční test nezávislého Institutu zdravého bydlení (IZB) u bílých plastových oken označuje výsledky některých ze zkoušek až jako tristní a upozorňuje, že přitom všechna splňují…

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

REKLAMA