REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Mechové stěny a obrazy dostanou do interiéru kousek přírody

Každý kousek přírody, který se nám podaří zakomponovat do interiéru nám dodává pocit klidu a pohody. Účinným takovým prvkem se staly mechové stěny a obrazy, které se rychle staly oblíbenou součástí architektonických projektů nejen obytných, ale i komerčních prostor. Možnosti mechových obrazů jsou široké, skvěle proto zapadnou do každého interiéru, kanceláře, butiku, dokonce i restaurace.
Zdroj: Keraservis

Máte obavy o stále zelenou barvu mechového obrazu? Nemusíte. Tajemstvím je proces konzervace a stabilizace. Mech používaný v mechových obrazech je ručně sbírán a následně sušen na slunci. Vytvoří tak ozdobu stěny na mnoho let s minimální údržbou.

Zdroj: Keraservis

Dodavatelem kvalitních mechových obrazů a stěn je společnost NĚMEC s.r.o., která pracuje zejména se sobím mechem Reindeer Moss, plátovým mechem Sheet Moss, španělským mechem Spanish Moss, královským mechem Royal Pool Moss, či pravým lesním mechem Forest Moss.

Zdroj: Keraservis

Z těchto mechů lze vytvořit i velkoformátové mechové stěny, nebo aranžované mechové kompozice v rámech. Poutavý vizuální dojem vytvoří kombinace mechového obrazu s betonovou stěrkou. To je další z produktů společnosti NĚMEC s.r.o. Mechový obraz tak můžete pověsit na stěnu, na kterou je aplikovaná betonová stěrka, nebo si vybrat mechový obraz, s betonovou stěrku na svém rámu.

Zdroj: Keraservis

Zaujaly vás mechové obrazy? Přijďte si je prohlédnout do showroomu společnosti NĚMEC s.r.o. do Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně. Na jednom místě získáte více informacích o mechových obrazech, betonových stěrkách i vertikálních zahradách, což je další skvělý způsob, jak dostat do interiéru pořádný kus přírody.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Biofilie: Rostliny, budovy a lidé

Zdroj: AdobeStock - leungchopan

Města mají své mikrobiální otisky. Lze podle nich poznat, kudy jste cestovali

Přijíždíte z dovolené v Aténách anebo jste pobývali na pracovní cestě v Tokiu? Pravdu se může vyšetřující policista anebo vaše manželka dozvědět z vašeho pasu, ale k poznání pravdy vedou i diskrétnější cesty. Každé město na zemi totiž hostí do jisté míry unikátní mikroflóru. A její složení, typické pro danou oblast,…