REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hledáte kvalitní akumulační kamna? Prohlédněte si nabídku společnosti Flamen

Společnost Flamen je ryze česká. Jejím cílem je orientace na vysokou kvalitu dodávaných produktů, ale i poskytovaných služeb. Mezi ty patří dodržování předem domluvených termínů, spolehlivost nebo ochota. To vše nabízí jako přidanou hodnotu. Prioritou je klidné zázemí, kam budou rádi chodit nejen zaměstnanci, ale kam se budou také rádi vracet zákazníci.

Charakteristika nabízených produktů

Produkty společnosti Flamen se pyšní čistým designem, elegancí a nabízejí i prvky dokonalého luxusu. Společnost podporuje značku Norsk Kleber, která představujeakumulační mastková kamna. Ta poskytují jistoto příjemného tepla během chladných měsíců roku.

6 důvodů, proč si pořídit mastková akumulační kamna NORSK KLEBER

  1. Naakumulované teplo vydávají postupně, díky tomu vydrží, na jedno přiložení, hřát po dlouhou dobu, řádově až 10 hodin. 
  2. Díky postupnému výdeji tepla nebude v místnosti horko. 
  3. Kamna také nabízejí vynikající energetickou účinnost. Opět šetří spotřebu dřeva téměř na polovinu.
  4. Vydávají příjemné sálavé teplo, které se uvolňuje z naakumulovaných kamen postupně. Kromě toho sálá rovnoměrně a dlouhou dobu.
  5. Kamna nabízejí rychlou a snadnou montáž.
  6. Jsou ideální volbou do nízkoenergetických a pasivních staveb.

V portfoliu společnosti Flamen naleznete různé typy akumulačních kamen. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webu flamen.cz. Zde je také umístěný poptávkový formulář, díky kterému získáte nezávaznou nabídku sestavenou právě pro vás.

FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

logo
Nábřeží 122/6
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: +420 226 886 473
e-mail: flamen@flamen.cz

web: flamen.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Zdroj: Adobestock – Alexander Raths

Zákaz plynových kotlů v EU! To myslíte vážně? Víme, jak to je

Zákaz plynových kotlů v EU! Kdo nemá alternativu, ten v roce 2040 zmrzne! Nový dům jedině bez plynu kvůli EU! Katastrofa pro rodinné domy a byty! Také jste podobné titulky postřehli? Tak se opět uklidněte a přečtěte si u nás, jak to je doopravdy. Bohužel, ne všechna média mají ověřené…

Zdroj: Adobestock – Studio Harmony

Boříme mýtus: Tepelné čerpadlo nikdo nezakázal!

Po internetu se z různých směrů šíří zpráva, že budou zakázána tepelná čerpadla kvůli obsahu chladiva. Toto opatření se však dotkne jen výrobců a dovozců tepelných čerpadel, nikoliv jejich provozovatelů. Ti se zákazu provozu tepelných čerpadel obávat nemusí. Šíření této zprávy, které probíhá v moderní době především…

Ilustrační obrázek, zdroj: Fotolia, veou

Ceny energií: Fixovat či nefixovat? Na rok, na měsíc? Analytik radí

Přinášíme přehled nových ceníků elektřiny a plynu v druhém květnovém týdnu. Které ceníky na trhu s energiemi doporučujeme ke sjednání. Který produkt byl po roce výhodnější, fix na rok, fix na měsíc? Ceny elektřiny a plynu na burzách v ČR mírně rostou.

REKLAMA