Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Osobité řešení vašeho interiéru

Přemýšlíte, jak dodat vašemu interiéru jedinečný, osobitý a elegantní styl? Máte malé prostory a přejete si je opticky zvětšit? Líbí se vám světlejší místnosti? Hledáte něco, čím byste ozvláštnili váš dům, byt nebo kancelář? Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek ano, následující řádky jsou určeny právě pro vás.
Zdroj: ECLISSE

ECLISSE uvádí

Společnost ECLISSE, lídr na trhu v oboru výroby stavebních pouzder pro posuvné dveře a speciálních dveřních systémů, představuje novinku, kterou je exkluzivní řada sklo-hliníkových dveří speciálně navržených pro kombinaci s bezobložkovými pouzdry z kolekce ECLISSE Syntesis® a skrytými zárubněmi ECLISSE Syntesis® Battente a s řadou šikmých zárubní ECLISSE 40 Collection.

Dokonalé řešení pro útulný domov i reprezentativní kancelář

Tato novinka je skvělou volbou jak pro domácí, tak pro pracovní prostředí. Nové sklo-hliníkové dveře zajistí ve vašem interiéru více světla, vytvoří dojem většího prostoru a dodají mu nejen elegantní osobitost, ale i originalitu. Sklo-hliníkové dveře zároveň pomohou zachovat tu správnou míru soukromí a jsou připraveny uspokojit i ty nejnáročnější potřeby.

Zdroj: ECLISSE

Otočné i posuvné dveře

Vybrat si můžete mezi dvěma variantami dveří: otočnými nebo posuvnými. U obou verzí lze zvolit typ s jedním nebo se dvěma skly.

Výjimečné však je, že si můžete vybrat povrchovou úpravu obvodového dveřního rámu z moderních odstínů: hliník, bílá RAL 9010, champagne, bronz nebo tobacco. Ve stejném tónu bude dodána i dveřní mechanika a panty, aby k sobě vše ladilo. A k tomu si sami zvolíte typ skla ze široké nabídky. Velmi elegantně působí např. bronzové či kouřové sklo s reflexním odrazem.

S ECLISSE získáte možnost si sami navolit dveře přesně dle vašich potřeb a představ. Jako šperk připravovaný na míru pro vás.

Zdroj: ECLISSE

K posuvným dveřím si můžete navíc pořídit ve stejném odstínu i hliníkové profily MIMESI, kterými ozdobíte oblast průchodu, necháte ho vyniknout a barevně jej sjednotíte s dveřmi.

Tak neváhejte, podívejte se na váš domov nebo kancelář z nové perspektivy a vylaďte si vaše prostory do elegantního a osobitého stylu.

Přijďte si novinku v sortimentu ECLISSE prohlédnout na vlastní oči do showroomu v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Dveře

Plastové okno, ilustrační obrázek - zdroj fotolia, bonzodog

Plastová okna mají vážné nedostatky, je třeba zpřísnit normy, ukázal test

Jen dvě z osmi testovaných plastových oken neměly vady ve skle, pouze tři měly kvalitní výztuhy a polovina neobstála při silném vichru. Roční test nezávislého Institutu zdravého bydlení (IZB) u bílých plastových oken označuje výsledky některých ze zkoušek až jako tristní a upozorňuje, že přitom všechna splňují…

Zdroj: AdobeStock - alhim

Dveře musí omezit šíření požáru z chodby či bytu. Jak dlouho odolají dveře ohni?

Budova je pro zabránění šíření požáru rozdělena na požární úseky. Nejslabším článkem dělících konstrukcí bývají většinou dveře. Ale i dveře umí odolat ohni po dobu potřebnou k ochraně osob a poskytnout čas pro záchrannou akci hasičů. Co musí protipožární dveře splňovat? Čím jsou specifické? Takové dveře musí být i…

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

REKLAMA