REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Video: V kuchyni nepřehlédnutelný. Zaujme každého, kdo přijde na návštěvu

Rekonstrukce původní hájenky se povedla. Významnou roli zde hrají článkové radiátory Zehnder Charleston, které přesvědčují nadčasovým vzhledem a elegancí. Hned napoprvé vzbudí zájem u většiny návštěvníků.
Zdroj: © Zehnder Group

Interiér objektu, který je starý více než 150 let, byl v rámci kompletní rekonstrukce zařízen převážně v moderním duchu, ovšem sladěn s typickými venkovskými prvky.

Dům je kamenný a majitelé hledali efektivní způsob vytápění. Do bytového prostoru proto zvolili ocelové článkové radiátory, které jsou vysoce výkonné a účinné. Například oproti litinovým tělesům se radiátory Zehnder Charleston vyznačují rychlým náběhem na požadovanou teplotu. Pružněji také reagují na požadavek snížení teploty a zbytečně nepřetápí interiér.

Vhodné také pro nízkoteplotní soustavy

Rodina vytápí dům nízkoteplotní soustavou pomocí kondenzačního kotle s teplotním spádem 55/45/20°C (podobným jako u tepelných čerpadel), pro které jsou tyto radiátory se svislými trubkami a průtokem topného média velice vhodné.

180 cm vysoký Zehnder Charleston jen tak nepřehlédnete

V hájovně byly osazeny radiátory s běžnou výškou 600 mm v různých délkách, od 15-ti až po 29 článků. Také hloubka tělesa je variabilní, zde bylo navrženo provedení dvou- až pětitrubkové.

Zdroj: © Zehnder Group

Výjimkou je radiátor umístěný v kuchyni, který tvoří výrazný estetický prvek. Se svou výškou 1800 mm je naprosto nepřehlédnutelný a přirozeně dominuje prostoru.

Speciální provedení v průhledném laku Technoline

Specifikou je vedle bílé barvy použití laku Technoline, kovového „industriálního“ povrchu. Tato speciální povrchová úprava – prášková barva, která se po vypálení v peci stává průhlednou – demonstruje jedinečnost a originalitu odstínů oceli a broušených svárů.

Majitelka domu k výběru radiátoru dodává: „Máme rádi kvalitní a nadčasové věci. Radiátor Zehnder Charleston nás zaujal svým vzhledem již při návštěvě showroomu a myslíme si, že jsme vybrali dobře. Každý, kdo k nám přijde na návštěvu, se o něj hned zajímá.“

Zdroj: © Zehnder Group

Také do koupelny kvalitní produkt za příznivou cenu

V koupelně se prolíná moderní styl s přírodními prvky. Zehnder Virando představuje ideální řešení pro příznivce klasického tvaru koupelnového radiátoru s vysokou kvalitou za dobrou cenu. Dvouvrstvé lakování zaručuje dlouhou životnost, vyšší odolnost proti mechanickému poškození i korozi a lepší vzhled. Vedle standardního rovného provedení je v nabídce také provedení prohnuté, Zehnder Virando Bow.

Pro koupelnu v domě byl zvolen radiátor v bílé barvě o šířce 60 cm, umožňující snadné zavěšení osušek.

Zpět k Charlestonu – vskutku všestranný radiátor

Společnost Zehnder vyvíjí tohoto klasika mezi radiátory Zehnder Charleston po dobu desítek let. Požadavky moderního životního stylu, nejnovější technické inovace i špičkové současné výrobní technologie udělaly z článkového trubkového radiátoru Zehnder Charleston nadčasový produkt.

Objevte všechny možnosti Zehnder Charleston

Přesvědčte se sami, že i radiátory mohou být krásným designovým předmětem, které váš interiér nejen spolehlivě vyhřejí, ale také jej ozvláštní.

Designové radiátory do koupelen i obytných prostor v online katalogu

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Zehnder Akademie
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Průzkum: Inflace a ceny energií komplikují bydlení nadpoloviční většině lidí

Prudce rostoucí ceny energií a rekordní inflace komplikují situaci s bydlením více než polovině Čechů. U lidí žijících v nájmu to jsou dokonce více než tři čtvrtiny, vyplývá z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila společnost Generali Investments. Nepříznivá ekonomická situace se podle něj promítá i do nadějí lidí…

Škola, ilustrační obrázek, fotolia

MŠMT chce do budoucna snížit spotřebu energií až o 15 procent

Ministerstvo školství (MŠMT) chce do budoucna snížit spotřebu energií až o 15 procent. S podporou z evropských dotací se nyní chystá vyměnit okna, zateplit půdy, vyměnit plynové kotle a světla. Úřad rovněž postupně snižuje teplotu na svých chodbách a v kancelářích a školí zaměstnance, jak mají s energiemi šetřit. Na…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Šumperská radnice zřídí novou pozici energetika, městu má pomoci uspořit peníze

Šumperská radnice se rozhodla zřídit novou pozici energetika, městu má pomoci navrhovat úsporná opatření a dohlížet na jejich dodržování. Nastoupit by měl již od října, potvrdil to starosta města Tomáš Spurný (Pro Šumperk). Důvodem vytvoření nové pracovní pozice jsou současné náklady města kvůli rapidnímu zvýšení cen…

Zdroj: regulus.cz

Jak skutečně ušetřit se solárním ohřevem vody

Se solárním ohřevem lze významně snížit účty za přípravu teplé vody a větší instalace mohou pomoci i při vytápění. Zároveň lze na fototermické systémy získat dotace. Jak fototermické systémy fungují?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA