Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Třívrstvá dřevěná podlaha ESCO The family. 05 FILIP

Nová kolekce třívrstvých dřevěných podlah Esco the family mají celou řadu předností. Které to jsou a čím překvapí nová podlaha od Supellexu v dekoru Filip?
Zdroj: Supellex
Zdroj: Supellex

Výhody třívrstvých podlah Esco The family

Přímo třívrstvá konstrukce představuje nejrozšířenější typ vícevrstvých dřevěných podlah. Typická je pro ni skvělá mechanická stabilita i odolnost vůči výkyvům z vnějšího prostředí. Kromě toho vynikají i unikátním designem.

To dokazuje i kolekce Esco the family. Jedná se o kvalitní, vysoce odolné a udržitelné podlahy. Vyrobeny jsou z dubového dřeva, které má původ v České republice. Zpracování i ošetřování materiálu rovněž probíhá v tuzemsku.

Seznamte se s Filipem

Dekor Esco the family. 05 FILIP vás zavede do nostalgických časů našich babiček a je ztělesněním anglického venkova a současně moudrého vtipu. Stylově vynikne i v jakékoli moderní domácnosti i na velkých obytných plochách. Je možné ho kombinovat jak s moderním, tak nostalgickým nábytkem. Je zkrátka důležité míti Filipa.

Její celková tloušťka činí 14 mm, nášlapná vrstva je pak 3 mm. Podlaha je vhodná i do exponovanějších prostor, jako je například kuchyně. Vynikající uplatnění najde the family. 05 FILIP i v jiných prostorách vašeho bytu. Povrch je vhodný taktéž pro děti a domácí mazlíčky.

Coby vhodný podklad je v tomto konkrétním případě doporučena samonivelační stěrka. Ošetření tvrdým voskovým olejem následně přispívá k jednoduché údržbě.

Bez čeho se neobejdete jsou čistící prostředky. Supellex vřele doporučuje mýdlo na dřevo od společnosti Dr. Schutz. a údržbový olej Osmo.

Supellex - svět podlah s.r.o.

logo
Showroom Brno
Kaštanová 125a
62000 Brno

telefon: 720 626 089
e-mail: brno@supellex.cz

web: www.supellex.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, robsonphoto

Před čtvrt stoletím byl otevřen Strahovský tunel v Praze

Před 25 lety, 2. prosince 1997, byl otevřen Strahovský tunel v Praze. Jeho výstavba trvala 12 let a v době svého zprovoznění byl nejdelším silničním tunelem v České republice. Na severní straně tunelu navazuje od září 2015 Brusnický tunel, který je součástí tunelového komplexu Blanka ústícího na trojském břehu Vltavy.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, artush

Prezident Zeman podepsal daň z neočekávaných zisků a další daňové změny

Na energetické, petrolejářské či těžební firmy a banky od příštího roku dopadne daň z mimořádných zisků. Od příštího roku se také zvýší limit pro registraci plátců daně z přidané hodnoty z nynějšího jednoho milionu korun na dva a spolu s tím se zvýší i limit pro využití paušální daně. Do konce příštího roku se…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Senát schválil daň z mimořádných zisků i vyšší limit pro registraci k DPH

Na energetické, petrolejářské či těžební firmy a banky zřejmě od příštího roku dopadne daň z mimořádných zisků. V takzvaném daňovém balíčku ji schválil Senát. Spolu s tím schválil i další daňové změny. Například limit pro registraci plátců daně z přidané hodnoty se zvýší z jednoho milionu na dva miliony korun a…

Peníze, Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, daliu

Senátní hospodářský výbor podpořil odvody z příjmů za prodej elektřiny

Senátní hospodářský výbor hlasy všech svých přítomných členů doporučil Senátu schválit novelu energetického zákona, která zavádí povinnost výrobců elektřiny odvádět státu odvody z nadměrných příjmů z jejího prodeje. Zavádí tím horní hranici ceny elektřiny u výrobců odstupňovanou podle jejích zdrojů. Vláda plánuje, že…

Plyn, ilustrační obrázek, zdroj: adobestock, photocreo-bednarek

MInisterstvo nakoupilo elektřinu a plyn pro státní nemocnice a další zařízení

Ministerstvo zdravotnictví nakoupilo elektřinu a plyn pro státní nemocnice a další přímo řízené organizace. Ty zaplatí zastropované ceny, uvedl mluvčí ministerstva Ondřej Jakob. Smlouvy na energie do konce letošního roku mělo podle dřívějšího vyjádření ministerstva asi 40 ministerstvem zřizovaných organizací.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Přísnější dohled nad krátkodobými pronájmy pro turisty chce i Evropská komise

Evropská komise (EK) dnes představila návrh nařízení, které má vnést větší transparentnost do sféry krátkodobých pronájmů na platformách, jako je Airbnb. Pro provozovatele těchto webů i poskytovatele ubytování by nařízení vytvořilo nové požadavky ohledně sdílení dat s úřady a v upravené formě také se statistiky. Tyto…

Plyn v EU, ilustrační obrázek, zdroj: adobestock, corund

Evropa musí jednat, aby se vyhnula nedostatku plynu

Evropa musí jednat, aby se v příštím roce vyhnula nedostatku zemního plynu, až přijde o dodávky z Ruska a kdy se předpokládá, že se zvýší poptávka po plynu z Číny. Ve své dnešní zprávě to uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). Podle ní by Evropa mohla čelit v letním období výpadku dodávek až 30 miliard metrů…