REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Připravte svou střechu na nadcházející zimu. S aktuální nabídkou firmy SATJAM si krásnou novou střechu může dopřát každý. Lehké plechové krytiny jsou nyní k dostání za akční ceny až o 14 % nižší!
Střešní krytina Taurus Modul Zdroj: SATJAM

SATJAM Taurus Modul

Tato inovovaná krytina vychází z oblíbené varianty Taurus Premium s výraznou profilací. Původní tvar, který z krytiny dělá moderní architektonický prvek, zůstal zachován. Unikátní profilace, díky níž je střecha s touto krytinou nepřehlédnutelnou dominantou každého domu, krytinu navíc zpevňuje. Lze ji tak použít na sklony od 15 stupňů.

Krytina Taurus Modul se vyrábí z jakostního ocelového plechu tl. 0,5 mm a varianta s jakostní povrchovou úpravou satmat hrubozrnný je nyní výrazně levnější. Další provedení je z kvalitního norského hliníku AluMat® tl. 0,6 mm. SATJAM Taurus Modul v obou variantách a ve všech barevných odstínech nyní dostanete o 8 % levněji.

SATJAM Grande Plus, SATJAM Roof Clasic a SATJAM Trend

Velkoformátové krytiny v imitaci tašek jsou velmi oblíbené. Jejich pokládka je rychlá a náklady na realizaci jsou proto nižší. Výsledná střecha přitom působí velmi esteticky. K dobru je těmto krytinám třeba připočíst taky eliminaci napojení v ploše střechy. Riziko zatečení je díky tomu minimalizováno.

Tyto efektní střešní krytiny ve variantě s ocelovým jádrem a s povrchovou úpravou polyestersat je nyní možno pořídit se slevami od 10 do 14 %. Slevy se vztahují na módní odstíny hnědá a grafitová šeď.

SATJAM Rapid

Plechová krytina SATJAM Rapid v imitaci falcovaného plechu se v poslední době těší velké oblibě. Dokonale naplňuje představy architektů o moderní minimalistické hladké krytině s pravidelným rastrem, která svou jednoduchostí skvěle doplní opravdu každou stavbu.

Aktuálně nejžádanější barva grafitová šeď na krytině SATJAM Rapid s ocelovým jádrem a s povrchovou úpravou polyestersat je nyní v akci o 14 % levnější.

Trapézové plechy

Podzimní akční nabídka společnosti SATJAM zahrnuje kromě tradičních profilovaných krytin taky trapézové plechy. Použít je lze jako ekonomickou variantu střešní krytiny. Mimo to se velmi dobře uplatňují jako konstrukční prvky ve střechách a stropech, případně jako svislé opláštění stěn.

Ze své široké nabídky nyní SATJAM v podzimní akci s výraznou slevou nabízí 3 varianty trapézů. SAT18 Trend (barva hnědá nebo grafitová šeď), SAT35 (pozink nebo polyestersat ve všech barvách) a SAT18 N (pozink).

Trapézové plechy SATJAM Zdroj: Satjam

Více informací najdete na webu nebo získáte u oblastních prodejců SATJAM.

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Přihlaste se na webinář „Jednovrstvé konstrukce HELUZ“

Společnost HELUZ vás zve na další online webinář , který se uskuteční 6. září od 10 hodin. Během hodinové prezentace vám techničtí poradci společnosti HELUZ představí jednovrstvou konstrukci z tepelněizolačních cihel HELUZ.

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.