REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Rekonstruujete? Vyberte správné vchodové dveře do bytu

Plánujete rekonstrukci bytu? V tom případě využijte příležitosti k tomu, abyste vyměnili i vchodové dveře do bytu s kukátkem. S bezpečnostními dveřmi budete mít jistotu, že se k vám pak nedostanou žádní nevítaní návštěvníci. Alespoň pokud si netroufají lézt po balkonech či střechách. Poradíme vám, jak vybrat ty správné.
Zdroj: Edvard Nalbantjan / Shutterstock.com
Zdroj: Edvard Nalbantjan / Shutterstock.com

Zodpovědný výběr je začátkem úspěchu

Vchodové dveře do bytu jsou investicí do dlouhodobě klidného spánku. Tedy v případě, že vyberete ty správné, tedy bezpečnostní s protipožárními a protihlukovými funkcemi.

Mají vámi vybrané dveře všechny zmíněné funkce? Skvěle, teď se můžete zaměřit na jejich vzhled. Vchodové dveře do bytu by totiž měly ladit s nábytkem na chodbě. V dnešní době je naštěstí možné vybrat si ze spousty druhů dřevěných dekorů i dalších barev. Sladit dveře s interiérem by tak neměl být problém.

Nejdřív hrubé práce, pak dveře

Načasování je při rekonstrukci klíčové. V ideálním případě byste tak měli nejdřív dokončit všechny hrubé práce a teprve poté namontovat nové dveře. Raději si tedy počkejte, než skončí bourací a zdící část rekonstrukce.

Na co ale čekat nemusíte, jsou konečné úpravy interiéru. Vchodové dveře do panelového bytu můžete usadit i dříve, a to díky ochranné fólii, kterou strhnete až v okamžiku, kdy je celý byt zrekonstruovaný.

Montáže se nebojte

Jste zruční a dveře byste si rádi namontovali sami? Spíš bychom vám doporučili, abyste se obrátili na odborníky. Jen tak budete mít jistotu, že dveře budou fungovat přesně tak, jak mají. Špatné zasazení do nové zárubně by mohlo snížit jejich životnost i funkčnost. Vždy si tedy prověřte, že kupujete vchodové dveře do bytu s montáží.

Celá výměna vchodových dveří do panelového bytu díky efektivním postupům netrvá déle než 7 hodin. Dobrá firma si po sobě navíc i uklidí a odveze vzniklý odpad.

HT dveře - Bezpečnostní dveře

logo
Franzova 65a
614 00 Brno - Maloměřice

telefon: 777 807 012
e-mail: htdvere@htdvere.cz

web: www.htdvere.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, robsonphoto

Před čtvrt stoletím byl otevřen Strahovský tunel v Praze

Před 25 lety, 2. prosince 1997, byl otevřen Strahovský tunel v Praze. Jeho výstavba trvala 12 let a v době svého zprovoznění byl nejdelším silničním tunelem v České republice. Na severní straně tunelu navazuje od září 2015 Brusnický tunel, který je součástí tunelového komplexu Blanka ústícího na trojském břehu Vltavy.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, artush

Prezident Zeman podepsal daň z neočekávaných zisků a další daňové změny

Na energetické, petrolejářské či těžební firmy a banky od příštího roku dopadne daň z mimořádných zisků. Od příštího roku se také zvýší limit pro registraci plátců daně z přidané hodnoty z nynějšího jednoho milionu korun na dva a spolu s tím se zvýší i limit pro využití paušální daně. Do konce příštího roku se…

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Senát schválil daň z mimořádných zisků i vyšší limit pro registraci k DPH

Na energetické, petrolejářské či těžební firmy a banky zřejmě od příštího roku dopadne daň z mimořádných zisků. V takzvaném daňovém balíčku ji schválil Senát. Spolu s tím schválil i další daňové změny. Například limit pro registraci plátců daně z přidané hodnoty se zvýší z jednoho milionu na dva miliony korun a…

Peníze, Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, daliu

Senátní hospodářský výbor podpořil odvody z příjmů za prodej elektřiny

Senátní hospodářský výbor hlasy všech svých přítomných členů doporučil Senátu schválit novelu energetického zákona, která zavádí povinnost výrobců elektřiny odvádět státu odvody z nadměrných příjmů z jejího prodeje. Zavádí tím horní hranici ceny elektřiny u výrobců odstupňovanou podle jejích zdrojů. Vláda plánuje, že…

Plyn, ilustrační obrázek, zdroj: adobestock, photocreo-bednarek

MInisterstvo nakoupilo elektřinu a plyn pro státní nemocnice a další zařízení

Ministerstvo zdravotnictví nakoupilo elektřinu a plyn pro státní nemocnice a další přímo řízené organizace. Ty zaplatí zastropované ceny, uvedl mluvčí ministerstva Ondřej Jakob. Smlouvy na energie do konce letošního roku mělo podle dřívějšího vyjádření ministerstva asi 40 ministerstvem zřizovaných organizací.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Přísnější dohled nad krátkodobými pronájmy pro turisty chce i Evropská komise

Evropská komise (EK) dnes představila návrh nařízení, které má vnést větší transparentnost do sféry krátkodobých pronájmů na platformách, jako je Airbnb. Pro provozovatele těchto webů i poskytovatele ubytování by nařízení vytvořilo nové požadavky ohledně sdílení dat s úřady a v upravené formě také se statistiky. Tyto…

Plyn v EU, ilustrační obrázek, zdroj: adobestock, corund

Evropa musí jednat, aby se vyhnula nedostatku plynu

Evropa musí jednat, aby se v příštím roce vyhnula nedostatku zemního plynu, až přijde o dodávky z Ruska a kdy se předpokládá, že se zvýší poptávka po plynu z Číny. Ve své dnešní zprávě to uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). Podle ní by Evropa mohla čelit v letním období výpadku dodávek až 30 miliard metrů…

Ilustrační obrázek, bytový dům, Zdroj: Fotolia, mimacz

Průměrná cena staršího bytu v ČR znovu klesla, rostou nájmy

Průměrná cena staršího bytu v Česku zaznamenala další pokles. Ve třetím čtvrtletí se dal starší byt pořídit průměrně za 84.782 korun za metr čtvereční, mezičtvrtletně o 4,5 procenta levněji. Rostou nájmy, které stouply meziročně o 14 procent. Vyplývá to ze studie realitní skupiny European Housing Services (EHS),…