Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

GROHE Blue Pure pro bezpečnou a skvěle chutnající vodu kdekoliv na světě – přímo z kohoutku

Voda je životně důležitým zdrojem. Přesto však stále existují země, kde je kvalitní, pitná voda z kohoutku nemyslitelným luxusem. Proto balená voda často nahrazuje dostupnou vodu z vodovodu při přípravě kávy, čaje a kojenecké výživy, ale také pro rychlé uhašení žízně nebo každodenní osobní hygienu. Filtrační baterie GROHE Blue Pure, které zaručují bezpečnou a chutnou vodu přímo z vodovodního kohoutku kdekoliv na světě, jsou důkazem toho, že věci lze dělat i jinak.
Zdroj: grohe.cz
Zdroj: grohe.cz
  • Filtrační baterie GROHE Blue Pure pro čistou a chutnou pitnou vodu
  • Různé varianty filtru pro různou kvalitu vody po celém světě
  • Dvě designové řady kombinující chuť, pohodlí a bezpečnost v kuchyni

GROHE Blue Pure jsou baterie s vysoce výkonnou filtrační technologií

Filtrační baterie GROHE Blue Pure mají nejmodernější filtrační technologie, kterou dodává společnost BWT. Jsou k dispozici ve dvou různých verzích a zajišťují maximální chuť a bezpečnost kohoutkové vody přímo z baterie. Uhlíkový filtr výrazně zlepšuje chuť a odstraňuje z vody chlor, biocidy a pesticidy. Verze Ultrasafe ve srovnání s filtrem s aktivním uhlím eliminuje také bakterie, díky čemuž bude kohoutkovou vodu bezpečné pít i v oblastech, kde je její kvalita skutečně velmi špatná. Model s aktivním uhlíkovým filtrem umí zobrazit stav filtru s ohledem na provozní dobu baterie. U verze Ultrasafe bude skutečná spotřeba vody ukazovat všechny potřebné změny filtru, aby byla zaručena nejvyšší úroveň bezpečnosti. Baterie GROHE Blue Pure umožňuje neomezené používání vody z vodovodu od oficiálních dodavatelů a přeměnit ji na filtrovanou a skvěle chutnající pitnou vodu, kterou lze bez omezení používat v každé kuchyni kdekoliv na světě.

GROHE Blue Pure pro kuchyně – voda plná chuti, skvělý design a prvotřídní funkční výbava

Systém GROHE Blue Pure je skvělou volbou pro každého, kdo ocení filtrovanou vodu v kuchyni, a především pro všechny, kteří na ní závisí z důvodu nedostatečné kvality vody v dané oblasti. Systém GROHE Blue Pure vás neochudí o funkce a vzhled moderní kuchyňské baterie, protože je k dispozici ve verzi Duo s populárními bateriemi Bau Curve, Eurosmart a Minta. Model Minta obsahuje navíc výsuvnou výpusť pro přidaný komfort. Kromě verze Duo se separátními vnitřními rozvody a vývody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu je systém GROHE Blue Pure k dispozici také ve verzi Mono. Obě možnosti však zaručují maximální chuť, hygienu a bezpečnost, a nakupování balené vody, ať už ze zvyku nebo kvůli nedostatečné kvalitě, se díky nim stane minulostí. Pozitivní vedlejší účinek: Zatímco výroba jednoho litru balené vody v plastových lahvích vyžaduje až sedm litrů vody[1], systém GROHE Blue Pure spotřebuje přesně jen tolik vody, kolik budete potřebovat. 

[1] https://www.npr.org/sections/thesalt/2013/10/28/241419373/how-much-water-actually-goes-into-making-a-bottle-of-water

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Zařizovací předměty v koupelně

Zdroj: Ateliér SLIM

Z koupelny až na měsíc. Podpořte český design v mezinárodní soutěži

Designová koupelna s názvem UP TO THE MOON od české architektky se probojovala do mezinárodního kola soutěže Geberit. Návrh koupelny, jejímž hlavním motivem je symbol měsíce v úplňku, se uchází o přízeň v mezinárodním hlasování. Podpořte ho! Vítězný návrh bude realizován ve švýcarském showroomu.

Zdroj: Hornbach

Krása mozaiky opět na výsluní. Jaká je historie mozaiky a proč ji využít u sebe doma?

Menší poskládané geometrické tvary, pro něž se vžil název mozaika, využívají lidé již více než pět tisíc let. Dochovaly se vzácné exempláře z Persie, Číny, Indie či Řecka. Původně šlo o nejrůznější úlomky kamenů osekaných do tvaru krychle, aby bylo možné je umístit blízko sebe a dosáhnout tak zajímavého vykreslení…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

REKLAMA