REKLAMA
Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová služba blower door test. Nejen to na on-line konferenci Heluz od A do Z

Letošní online konference HELUZ od A do Z je opět naplněná technikou v souvislostech. Informace se hodí pro návrh a realizaci budov s ohledem na multikriteriální požadavky současných novostaveb.

online konference HELUZ od A do Z, Zdroj: Heluz

Letošní online konference HELUZ od A do Z je opět naplněná technikou v souvislostech. Informace se hodí pro návrh a realizaci budov s ohledem na multikriteriální požadavky současných novostaveb. Jedním z velmi zajímavých bodů letošní konference bude požární bezpečnost, která je někdy zdánlivě přirozenou součástí staveb. Z novinek představíme nový Selektor detailů a novu službu blower door test. Ukážeme si také, jak se připravuje mladá generace budoucích stavebních profesionálů. Témata probereme s vyzvanými hosty a specialisty HELUZ.

Konference je rozdělena na přednáškovou část a workshopy, kde se probírají vybraná témata hlouběji. Workshopy se vysílají pouze v den konference ve dvou kolech. Workshop trvá 45 minut a je možné v něm pokládat dotazy pomocí chatu. Konference HELUZ do A do Z je určená pro projektanty, architekty, stavební specialisty, učitele a studenty stavebních škol a také pro zástupce realizačních firem (stavby vedoucí, přípraváře, projektové manažery).

Tato a další témata budeme probírat na online konferenci HELUZ od A do Z, která probíhá 28. 6. 2022 od 10:00 hodin a je zdarma.

Konference je zdarma a zařazena do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Registrace na konferenci HELUZ od A do Z

HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

logo
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Stavba

Stavební zákon, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia

Prezident Zeman podepsal roční odklad fungování Nejvyššího stavebního úřadu

Prezident Miloš Zeman podepsal změnu nového stavebního zákona, která o rok odkládá vznik nově zřizovaného Nejvyššího stavebního úřadu a pod ním organizovaných krajských stavebních úřadů. Informoval o tom Hrad. Tyto úřady měly začít fungovat pod státem od poloviny příštího roku a měly nahradit dosavadní obecní…

Stavební zákon, ilustrační obrázek, Zdroj: Adobestock, Daniel Jędzura

Senát dnes umožnil roční odklad fungování Nejvyššího stavebního úřadu

Senát umožnil roční odklad fungování Nejvyššího stavebního úřadu a krajských stavebních úřadů. Tyto státní úřady by měly podle loni přijatého stavebního zákona začít fungovat v polovině příštího roku a nahradit nynější obecní stavební úřady. Vládní koalice chce část obecních stavebních úřadů další novelou zachovat,…

REKLAMA
REKLAMA