Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nová služba blower door test. Nejen to na on-line konferenci Heluz od A do Z

Letošní online konference HELUZ od A do Z je opět naplněná technikou v souvislostech. Informace se hodí pro návrh a realizaci budov s ohledem na multikriteriální požadavky současných novostaveb.

online konference HELUZ od A do Z, Zdroj: Heluz

Letošní online konference HELUZ od A do Z je opět naplněná technikou v souvislostech. Informace se hodí pro návrh a realizaci budov s ohledem na multikriteriální požadavky současných novostaveb. Jedním z velmi zajímavých bodů letošní konference bude požární bezpečnost, která je někdy zdánlivě přirozenou součástí staveb. Z novinek představíme nový Selektor detailů a novu službu blower door test. Ukážeme si také, jak se připravuje mladá generace budoucích stavebních profesionálů. Témata probereme s vyzvanými hosty a specialisty HELUZ.

Konference je rozdělena na přednáškovou část a workshopy, kde se probírají vybraná témata hlouběji. Workshopy se vysílají pouze v den konference ve dvou kolech. Workshop trvá 45 minut a je možné v něm pokládat dotazy pomocí chatu. Konference HELUZ do A do Z je určená pro projektanty, architekty, stavební specialisty, učitele a studenty stavebních škol a také pro zástupce realizačních firem (stavby vedoucí, přípraváře, projektové manažery).

Tato a další témata budeme probírat na online konferenci HELUZ od A do Z, která probíhá 28. 6. 2022 od 10:00 hodin a je zdarma.

Konference je zdarma a zařazena do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Registrace na konferenci HELUZ od A do Z

HELUZ cihlářský průmysl a.s.

logo
U Cihelny 295
373 65 Dolní Bukovsko

zelená linka: 800 212 213
e-mail: info@heluz.cz

web: www.heluz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Heluz

Přihlaste se na webinář „Jednovrstvé konstrukce HELUZ“

Společnost HELUZ vás zve na další online webinář , který se uskuteční 6. září od 10 hodin. Během hodinové prezentace vám techničtí poradci společnosti HELUZ představí jednovrstvou konstrukci z tepelněizolačních cihel HELUZ.

REKLAMA