Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Plastové profily VEKA SPECTRAL nově v elegantních odstínech dubového dřeva

Máte barevnou fasádu, do které by ideálně pasovala okna v jiné než bílé barvě? Pak vsaďte na VEKA SPECTRAL! Tato povrchová úprava nabízí až 14 matných odstínů a zvyšuje odolnost okna proti poškrábání.
Zdroj: VEKA AG
Zdroj: VEKA AG

Důvodem oblíbenosti a vyšší poptávky po plastových okenních profilech různých barev je fakt, že koncoví zákazníci i developeři mají zájem o rozmanitější barevnost fasád svých projektů. A výsledný efekt chtějí logicky podtrhnout vzhledově jedinečnými okny. "Bílá plastová okna jsou klasika, ale trendy hovoří jasně – developeři, architekti, projektanti i koncoví zákazníci žádají barevnou různorodost. Proto jsme ve společnosti VEKA vyvinuli VEKA SPECTRAL – speciálně tvrzenou povrchovou úpravu odolnou proti poškrábání a otěru, která navíc dodává plastovému oknu působivý design," říká Milan Klepsa, český i slovenský zástupce společnosti VEKA, která je předním světovým výrobcem plastových okenních a dveřních profilů nejvyšší třídy A.

Díky jedinečné povrchové úpravě získá plastový povrch okna také zvýšenou odolnost vůči vlivům počasí i schopnost odpuzovat nečistoty, takže se okenní rámy jednoduše čistí.

Na českém trhu je VEKA SPECTRAL k dispozici od roku 2017, ale nabídka barevných odstínů se od té doby rozrostla z původních tří na současných 14. "Tři odstíny přibily letos. Aktuální trend upřednostňuje matné barvy, a tak jsme rozšířili nabídku VEKA SPECTRAL o elegantní odstíny dubového dřeva. Jedná se o barevné varianty Tender Oak Grey, Tender Oak White a Tender Oak Antique," prozrazuje Milan Klepsa.

VEKA AG

logo
Lanžhotská 482/1
155 21 Praha

telefon: +420 605 110 091
e-mail: mklepsa@veka.com

web: www.veka.cz/system/home.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Přenosová soustava, ilustrační obrázek, fotolia, Gina Sanders

ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice

Polostátní energetická společnost ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice, do zahraničí vyveze asi pět procent produkce, a to jen v případě, kdy ji nelze prodat na českém trhu. Primárně prodává ČEZ elektřinu koncovým zákazníkům a ostatním českým obchodníkům jako je PRE či E.ON přímo…

Ilustrační obrázek, bytový dům, Zdroj: Fotolia, nightman1965

Ceny starších bytů klesly. Brno je výjimkou

Průměrná cena staršího bytu v Česku poprvé od zimy roku 2019 mírně klesla. Na začátku léta se starší byt prodával za 88.756 korun na metr čtvereční, což je o dvě procenta levněji než na jaře. Jen v Brně cena mezičtvrtletně stoupla o tři procenta na 95.215 korun za metr čtvereční. Vyplývá to ze studie realitní skupiny…

REKLAMA