REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nechte si zateplit fasádu od Lifebrick a získejte 50% slevu

Dny jsou krátké a venku přituhuje. Komu by se chtělo teď zateplovat? Nám ano! Nechte zateplení na nás, váš dům zateplíme a oblékneme do pěkné fasády během několika málo dnů.
Nechte si zateplit fasádu od Lifebrick a získejte 50% slevu

Chystáte se zateplit dům nebo odvětrat fasádu a stále se nemůžete rozhodnout kdy? Neváhejte a využijte naší časově omezené akce. V případě, že s námi uzavřete zakázku v období do 28. února 2015, zaplatíte za montáž cihel Lifebrick pouze 50 % původní ceny.

Nedávno nám přišla zpráva od pana Jaroslava z Hořic v Podkrkonoší: "Kvůli rekonstrukci našeho domu, která se protáhla, jsme nestihli zateplit fasádu, ale rád bych něco ušetřil za topení už tuto sezónu." Jeho obavy, že bude muset zateplení odložit na jarní měsíce, se rychle rozplynuly. Odpověď je jednoduchá: "Zvolte technologii tzv. suché montáže. Novou fasádu si můžete pořídit v kteroukoliv roční dobu."

Mohlo by Vás zajímat:

  • Sleva 50 % se vztahuje na montáž cihel Lifebrick standard nebo Lifebrick therm.
  • Akce trvá od 1. 12. 2014 do 28. 2. 2015.
  • Akce se vztahuje na zakázky uzavřené ve výše uvedené období s možností následné realizace (např. až v jarních měsících).

CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD, s.r.o.

logo
T.G. Masaryka 1009
570 01 Litomyšl

telefon: +420 461 312 795
e-mail: lifebrick@lifebrick.cz

web: www.chytrefasady.cz, www.lifebrick.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

REKLAMA