REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dvě svítidla, která jsou zároveň kompaktní jako jedno. Přizpůsobí se každé výzvě

Nové svítidlo SCENO společnosti Zumtobel se přizpůsobí každé výzvě – otočné svítidlo a natáčecí části, v nichž jsou integrovány světelné moduly, lze nastavovat nezávisle na sobě.

Se změnou designu prodejny se mění i její osvětlení

Nové svítidlo SCENO společnosti Zumtobel se přizpůsobí každé výzvě – otočné svítidlo a natáčecí části, v nichž jsou integrovány světelné moduly, lze nastavovat nezávisle na sobě. SCENO dokáže zajistit rovnoměrné osvětlení povrchů, ať se přesouvají regály, mění se šířka uliček, nebo se vytvářejí speciální prodejní plochy.

Zdrženlivý design svítidla ponechává v centru pozornosti zákazníků prezentované zboží a produkty. SCENO se přitom vyznačuje atraktivním a nadčasovým vzhledem s rovnými liniemi.

Svítidlo SCENO vytváří rovnoměrné a zároveň dostatečné světlo, které zajišťuje speciálně vyvinutá technologie čoček. Namísto velkého světelného zdroje se společnost Zumtobel spoléhá na řadu miniaturizovaných světelných komor. Ty mohou být osazeny sedmi nebo čtrnácti LED diodami a umístěny na jedné nebo dvou stranách. Kombinace čoček a voštinové optiky proti oslnění zaručuje ve všech případech nejlepší kvalitu světla a účinnou eliminaci oslnění s vysokou úrovní zrakového komfortu.

Projektanti mohou pomocí svítidla SCENO vytvořit podnětnou atmosféru a proměnit čistě funkční nákup v emocionální zážitek.

Volnost návrhu osvětlení, individuálně nastavitelné

SCENO je k dispozici ve čtyřech designových variantách pro různá využití: v provedení s jednou nebo dvěma částmi a se 7 nebo 14 LED ve voštinových komorách na každé straně.

Svítidla SCENO jsou k dispozici ve třech barvách – černé, bílé a stříbrné – aby mohla v prodejních prostorách dokonale splynout s okolím. Svítidlo je speciálně navrženo pro supermarkety a prodejní prostory, přičemž zohledňuje lidskou perspektivu. Různé optické systémy dodávají světlo přesně tam, kde je ho zapotřebí: na regály a další prezentační plochy. V závislosti na požadovaném světelném efektu je k dispozici asymetrický, symetrický (55 nebo 75 stupňů) nebo oválný optický systém.

ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

logo
Jankovcova 2
170 00 Praha 7

telefon: +420 266 78 22 00 Telefax: +420 266 78 22 01
e-mail: info.cz@zumtobel.cz

web: www.zumtobel.com/cz-cs/index.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Instalace - TZB

Škola, ilustrační obrázek, fotolia

MŠMT chce do budoucna snížit spotřebu energií až o 15 procent

Ministerstvo školství (MŠMT) chce do budoucna snížit spotřebu energií až o 15 procent. S podporou z evropských dotací se nyní chystá vyměnit okna, zateplit půdy, vyměnit plynové kotle a světla. Úřad rovněž postupně snižuje teplotu na svých chodbách a v kancelářích a školí zaměstnance, jak mají s energiemi šetřit. Na…

Brno, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia, aharond

V Brně se majitelé budov budou moci hlásit k městské solární elektrárně

Majitelé budov na území Brna se od ledna budou moci hlásit o připojení do vznikající městské solární elektrárny, kterou postupně buduje SAKO Brno Solar. Jde o dceřinou společnost městské odpadové firmy SAKO Brno. Novinářům to řekli náměstek primátorky Petr Hladík (KDU-ČSL) a předseda představenstva SAKO Brno Filip…

Zdroj: ABB

Jak uspořit energie v domácnosti pomocí chytré elektroinstalace

Ušetřit za elektrickou energii prostřednictvím nové elektroinstalace, rekonstrukce nebo jen dílčích „upgradů“? Poradíme jak na to. Zaměříme se na prvky chytré elektroinstalace v domácnosti, jejichž fungování přináší reálné úspory.

Ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Šumperská radnice zřídí novou pozici energetika, městu má pomoci uspořit peníze

Šumperská radnice se rozhodla zřídit novou pozici energetika, městu má pomoci navrhovat úsporná opatření a dohlížet na jejich dodržování. Nastoupit by měl již od října, potvrdil to starosta města Tomáš Spurný (Pro Šumperk). Důvodem vytvoření nové pracovní pozice jsou současné náklady města kvůli rapidnímu zvýšení cen…

Zdroj: regulus.cz

Jak skutečně ušetřit se solárním ohřevem vody

Se solárním ohřevem lze významně snížit účty za přípravu teplé vody a větší instalace mohou pomoci i při vytápění. Zároveň lze na fototermické systémy získat dotace. Jak fototermické systémy fungují?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA