Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Covid 19 je příčinou zvýšené poptávky po domácích saunách

Co covid ovlivňuje v dobrém, je zvýšená poptávka po domácích saunách. Omezení vstupu veřejných saun a zároveň chuť dělat něco pro své zdraví, se promítá ve zvýšené poptávce a realizaci právě domácích saun.
Zdroj: merxu.com

Šikovným řemeslníkům se tak otevírá zajímavý prostor pro podnikání.

Překážkou může být nedostatek materiálů. Ve velké výhodě jsou firmy, které si obstarávají vše potřebné pro podnikání online na mezinárodním obchodním tržišti merXu. Není třeba nastavovat dodavatelské vztahy a zajišťovat materiál pro podnikání na různých místech.

Díky široké nabídce vybavení a materiálu z osmi evropských zemí, je tak možné být stále o krok napřed před konkurencí.

Jaký materiál je pro stavbu takové sauny potřeba?

Srdcem každé sauny jsou saunová kamna, bez kterých by sauna nebyla saunou.

Samozřejmě je nutné mít připravené i palubky ze dřevin, vhodných právě pro sauny, bez suků a vytékající smůly. Dveře jsou oblíbené celoskleněné z bezpečnostního skla, ale i  dřevěné se skleněným oknem.

Zvlášť pečlivě je nutné dbát na výběr prken pro lavice. Dřevo se nesmí rozehřát, aby umožňovalo si užít saunu bez nepříjemného pálení. Zvlášť vhodná jsou lavičková prkna z osiky, která působí luxusním dojmem a luxusní také opravdu jsou. Velmi dobře odolávají oxidaci a žloutnutí.

Finská sauna KARIBU HYGGE s předsíní Zdroj: merxu.com

Dále se neobejdete bez krycích lišt a rohovníků, které pomohou zakrýt nerovnosti mezi stropem a jednotlivými řadami palubek a krásně sjednotí celý vzhled sauny.

V sauně je nepostradatelné i další vybavení jako vlhkoměr, teploměr a klasické nebo přesýpací hodiny pro měření času, či vědro s dřevěnou naběračkou.

Všechny tyto i další potřebné komponenty, nejen pro stavbu domácí či profesionální sauny, ale i pro všechny další projekty najdou živnostníci i firmy zabývající se stavbou domácího wellness na mezinárodním tržišti pro firmy -merxu.com

Například saunové LED osvětlení s krytím minimálně IP44 tam může nakoupit jak od tuzemských dodavatelů, ale stejně pohodlně i od prodejců ze zahraničí. Přeshraniční nákup je stejně snadný jako nákup od českých, nebo slovenských dodavatelů, protože veškerá komunikace probíhá v češtině a doprava zboží zakoupeného na merxu je zdarma.

Fototapeta na dveře, Artgeist Zdroj: merxu.com

Důležité je, že nákup na takovém mezinárodním trhu probíhá pouze s ověřenými dodavateli a je tudíž bezpečný.

Současná doba online obchodování přeje. Je rychlé, bezpečné a pohodlné.

Velkým bonusem je doprava zdarma pro všechny objednávky na merXu a zanedbatelný není ani program pro věrné partnery - zpětný bonus za pravidelné nákupy, kdy může nakupující opakovaně získat až 44 300,-- Kč za své nákupy zpět.

Merxu s.r.o.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Články

Foto: Brise Vienna, Wiener Linien, Wien Energie, PID-VOTAVA, Zahraniční kancelář města Vídně Eurocomm PR Praha

Stavební povolení on-line, všude na kole, vzdělání na prvním místě. Vídeň se mění na ekologické a inteligentní město

Hlavní město Rakouska si vytklo za cíl být světovým experimentálním a inovačním centrem, jenž se postaví do čela při přechodu ke klimatické neutralitě v rámci Evropské zelené dohody. Současně s tím chce přispět ke zlepšení kvality života podporou udržitelného a integrovaného městského rozvoje prostřednictvím…

Foto: Rupert McKelvie, Stephanie Osmond

Co je to glamping? Podívejte se, jak se kempuje v luxusu

Zužitkovat příliš velký pozemek na venkově tím, že na něm postavíte chatu pro turisty, nezní příliš originálně. Způsob, jakým to pojali mladí manželé, ale originální je. Nechali tu totiž vytvořit glampingovou chatu. A jejím pronájmem vydělávají na provoz vlastní biofarmy. A co je to ten glamping?

REKLAMA