REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

ISOVER uvádí druhou řadu seriálu Izolační Inspektoři

První řada seriálu Izolační inspektoři byla určená řemeslníkům a kutilům. Z důvodu nedostatku řemeslníků v posledních letech stále častěji izolační a zateplovací práce realizují vlastními silami i kutilové, kteří se ale často dopouštějí základních chyb při aplikaci. V desetidílném seriálu mohli diváci sledovat příběh dvou odborníků, zkušeného Viktora a jeho kolegyně Evy. Oba postupně zkoumali jednotlivé stavby a na rekonstrukcích ukázali nejčastější pochybení, ke kterým při zateplování dochází.

Tentokrát budeme sledovat Viktora na návštěvě své tety, která bydlí v paneláku na sídlišti. Dům potřebuje rekonstrukci, zateplení fasády a střechy. Teta si není jistá, zda je to nutné a chce se s Viktorem poradit, aby se mohla správně rozhodnout při schvalování návrhu rekonstrukce na členské schůzi společenství vlastníků jednotek. Spolu s předsedkyní SVJ se Viktorově tetě pokusí vše srozumitelně vysvětlit.

Jak tedy přesvědčit sousedy, že díky investici do zateplení domu ve výsledku ušetříte na energiích spojených s vytápěním a případnou klimatizací, a že budete mít v interiéru komfortní teplotu v zimě i v létě? Podívejte se na seriál.

 

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

logo
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize ISOVER
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: +420 226 292 221
zelená linka: 800 ISOVER (476 837)
e-mail: info@isover.cz

web: www.isover.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a…

REKLAMA