REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Revoluční digestoř BORA odsává výpary pod varnou desku

Výpary z vaření jsou odsávány dolů pod varnou desku, kde jsou buď po vyčištění pomocí uhlíkového filtru odváděny zpět do kuchyně, nebo jsou potrubím vyváděny ven z místnosti. Revoluční německou digestoř BORA navrhuje do svých neobyčejných kuchyní společnost LE BON. Funkční digestoř můžete od 2. poloviny října vidět na našem showroomu v Brně.

Princip BORA – i fyzika může být krásná

Výpary a pachy z vaření vůbec nenecháváme nejprve vystoupat nahoru, nýbrž je odsáváme tam, kde vznikají: primo u sporáku, primo z hrnce, pánve, grilu. Nejsou to žádné čáry, ale aplikovaná fyzika podle základních principu nauky o proudění. Používáme k tomu úplně jednoduše příčné proudění, které je silnější než rychlost stoupání výparů z vaření.

Aktivní výhody pro větší volnost v kuchyni

  • Vaření na čerstvém vzduchu – 100 % odsávání
  • Efektivní a tiché – maximálně 56dB
  • Velice snadné čistění – tukový filtr lze mýt v myčce
  • Lehce dosažitelné úspory energie – 400 m3/hod. při maximálním výkonu
  • Kvalita Made in Germany & Austria
  • Volnost plánováni bez rušivé digestoře nad hlavou
  • Volny výhled při vaření – nic není nad hlavou
  • Systém digestoře BORA se dodává jako řešení s odváděním nebo recirkulaci vzduchu

BORA PROFESSIONAL - Digestoř revolučním způsobem mění kuchyň

S BORA PROFESSIONAL budete vařit jako profesionálové.

Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro Vás BORA Professional tou pravou volbou. Značka profesionálního vybaveni: Náš největší výběr vysoce výkonných varných desek s regulaci výkonu pomoci masivních otočných knoflíků z nerezové oceli o průměru 54 mm. Velikost varných desek je 540 × 370 mm. Můžete nyní bez problému současně pracovat se dvěma velkými pánvemi nebo hrnci umístěnými za sebou. Gril Tepan z nerezové oceli je tak velkoryse dimenzovaný a výkonný, že můžete grilovat až osm steaků současně.

BORA Classic – Nově definovaná ergonomie a účinnost

BORA Classic – Omezeno jen na to podstatné: efektivitu a design.

Kdo má jasné představy o kvalitě, designu a technice, může si se sortimentem výrobků BORA Classic splnit své tajné osobní sny o vaření v kuchyni. Díky instalaci do roviny s pracovní deskou nebo na pracovní desce můžete sestavit jednotlivé díly a vytvořit svůj jedinečný design kuchyně. Řada BORA Classic je vybavena inteligentní dotykovou obsluhou.

Náš systém vyznamenaný cenou Red Dot Product Design Award přesvědčuje svou účinnou digestoří, sedmi atraktivními varnými deskami a originálním příslušenstvím

BORA Basic – revoluce v každé kuchyni

BORA Basic – varná deska a digestoř v jednom.

Ze silné dvojice sestávající z vysoce výkonné varné desky a účinné digestoře jsme v BORA Basic vytvořili atraktivní jednotku v neobvyklém designu. BORA Basic představuje vydařený vstup do kuchyně vysoké úrovně. Zvláštní hodnotu kompaktní jednotky dokazuje také snadno ovladatelná výkonová elektronika, která byla vyvinuta primo firmou BORA. BORA Basic lze během několika minut namontovat a připravit k použití v každé kuchyni.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Musí proto dobře a spolehlivě fungovat. To zajistí správné rozvržení celého prostoru i detaily skříněk. V neposlední řadě se v ní musíme cítit dobře, musí pěkně vypadat, ladit se zbytkem interiéru. Klasikou jsou různé dřevodekory dvířek a korpusů. Ale co když dřevo již dominuje v…

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky

Po více než deseti letech byl k vidění na veletrhu o bydlení oblíbený typ doprovodného programu „vzorový byt“. Vidět jste jej mohli na veletrhzích For Habitat a Desing Shaker. Šlo o reálnou ukázku moderního, praktického a ergonomického bydlení v měřítku 1:1, která měla za cíl inspirovat širokou i odbornou veřejnost.…

Zdroj: Fotolia.com - ivanko80

Jak pracuje designér? Je lepší navrhnout interiér "on-line" nebo "naživo"?

Trendem je být on-line! Nákupy jsou on-line, poradenství a mentorování je on-line, komunikace s kolegy i přáteli je on-line stejně jako seznamka, dáte si kurz on-line... ale jde takto vyřešit opravdu vše? Třeba návrh svého interiéru? Pojďme se podívat na to, zda oblast interiérového designu zapadá do tohoto trendu.

Zdroj: Fotolia.com - dmitry-vereshchagin

Která energie pro vaření v bytě je nejlevnější?

V současné poněkud turbulentní době z pohledu změn cen energií si někteří obyvatelé bytů kladou otázku, zda je nákladově výhodnější mít pro vaření plynový sporák a využívat zemní plyn (ZP), případně propan-butan (PB) nebo přejít k elektřině (E).