REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Revoluční digestoř BORA odsává výpary pod varnou desku

Výpary z vaření jsou odsávány dolů pod varnou desku, kde jsou buď po vyčištění pomocí uhlíkového filtru odváděny zpět do kuchyně, nebo jsou potrubím vyváděny ven z místnosti. Revoluční německou digestoř BORA navrhuje do svých neobyčejných kuchyní společnost LE BON. Funkční digestoř můžete od 2. poloviny října vidět na našem showroomu v Brně.

Princip BORA – i fyzika může být krásná

Výpary a pachy z vaření vůbec nenecháváme nejprve vystoupat nahoru, nýbrž je odsáváme tam, kde vznikají: primo u sporáku, primo z hrnce, pánve, grilu. Nejsou to žádné čáry, ale aplikovaná fyzika podle základních principu nauky o proudění. Používáme k tomu úplně jednoduše příčné proudění, které je silnější než rychlost stoupání výparů z vaření.

Aktivní výhody pro větší volnost v kuchyni

  • Vaření na čerstvém vzduchu – 100 % odsávání
  • Efektivní a tiché – maximálně 56dB
  • Velice snadné čistění – tukový filtr lze mýt v myčce
  • Lehce dosažitelné úspory energie – 400 m3/hod. při maximálním výkonu
  • Kvalita Made in Germany & Austria
  • Volnost plánováni bez rušivé digestoře nad hlavou
  • Volny výhled při vaření – nic není nad hlavou
  • Systém digestoře BORA se dodává jako řešení s odváděním nebo recirkulaci vzduchu

BORA PROFESSIONAL - Digestoř revolučním způsobem mění kuchyň

S BORA PROFESSIONAL budete vařit jako profesionálové.

Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro Vás BORA Professional tou pravou volbou. Značka profesionálního vybaveni: Náš největší výběr vysoce výkonných varných desek s regulaci výkonu pomoci masivních otočných knoflíků z nerezové oceli o průměru 54 mm. Velikost varných desek je 540 × 370 mm. Můžete nyní bez problému současně pracovat se dvěma velkými pánvemi nebo hrnci umístěnými za sebou. Gril Tepan z nerezové oceli je tak velkoryse dimenzovaný a výkonný, že můžete grilovat až osm steaků současně.

BORA Classic – Nově definovaná ergonomie a účinnost

BORA Classic – Omezeno jen na to podstatné: efektivitu a design.

Kdo má jasné představy o kvalitě, designu a technice, může si se sortimentem výrobků BORA Classic splnit své tajné osobní sny o vaření v kuchyni. Díky instalaci do roviny s pracovní deskou nebo na pracovní desce můžete sestavit jednotlivé díly a vytvořit svůj jedinečný design kuchyně. Řada BORA Classic je vybavena inteligentní dotykovou obsluhou.

Náš systém vyznamenaný cenou Red Dot Product Design Award přesvědčuje svou účinnou digestoří, sedmi atraktivními varnými deskami a originálním příslušenstvím

BORA Basic – revoluce v každé kuchyni

BORA Basic – varná deska a digestoř v jednom.

Ze silné dvojice sestávající z vysoce výkonné varné desky a účinné digestoře jsme v BORA Basic vytvořili atraktivní jednotku v neobvyklém designu. BORA Basic představuje vydařený vstup do kuchyně vysoké úrovně. Zvláštní hodnotu kompaktní jednotky dokazuje také snadno ovladatelná výkonová elektronika, která byla vyvinuta primo firmou BORA. BORA Basic lze během několika minut namontovat a připravit k použití v každé kuchyni.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Kuchyně

Zdroj: AdobeStock - denisismagilov

Kuchyně a jídelna do milimetru. Na jaké rozměry dát pozor při plánování srdce bytu?

Kuchyně a jídelna. Místa, které doma potřebujete, ať již v jakékoli formě. V moderních interiérech často kombinujeme kuchyni s jídelnou, popřípadě i obývacím pokojem nebo v kuchyni využíváme příležitostné barové posezení. Jak veliký má být kuchyňský ostrůvek, barový pultík, kolik lidí se vejde k jídelnímu stolu,…

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Interiéry plné inspirace. Kuchyně, koupelna i obývák s tipy od designérek

Pěkné bydlení člověku pozdvihne náladu nejen v dobách, kdy musíme doma trávit více času, než bychom asi sami chtěli. Tipy a triky pro vaši kuchyni, koupelnu, obývací pokoj nebo třeba i jídelnu či pokoj pro studenta přináší interiérové designérky na vzorové instalaci. Přečtěte si jejich tipy.

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Architekt: Špatnou ergonomii a dispozici interiéru žádná dekorace nezachrání

Tentokrát si povídáme s architektem Liborem Kaplanem, který vystudoval architekturu v Brně a v Brightonu. Již během školy spolupracoval s brněnským ateliérem A77, ve kterém působil až do své autorizace. Následně se vydal vlastní cestou a nyní se věnuje návrhům staveb i interiérů. A za návrh interiéru pro firmu…

Autorem smaltů je Olina Francová kuchyně ve vile v Brně cca 2015

Smalt a jeho využití v architektuře a interiéru

Historie smaltu je dlouhá přes 3 000 let, ale v architektuře a interiérovém designu se začala tato tradiční technologie více uplatňovat až od druhé poloviny 20. století. Smalt se nepřestal vyvíjet ani v 21. století a nabízí celou řadu unikátních vlastností a možností, které nejsou v architektuře ještě plně doceněné.…

REKLAMA