REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

I v malém bytě si zasloužíte soukromí

Asi každý sní o vlastním bydlení, záruce soukromí, svobody a klidu. Dnešní doba ovšem snahu o získání vlastního bydlení komplikuje. Ceny nemovitostí jsou vysoko a čím dál více lidí tak volí menší byty. A tady přichází na řadu různé vychytávky, které jsou v bytě potřeba, ale nezaberou moc místa. Jednou z nich jsou posuvné dveře.
Posuvné dveře Eclisse - centrum Kaštanová

Chraňte volný prostor ve vašem bytě

Volného místa není nikdy nazbyt. A klasické otočné dveře zaberou místa dost. Stejnou funkci při minimální prostorové náročnosti přitom zastanou posuvné dveře. Ty nepotřebují žádný prostor navíc a v pokoji nebo chodbě (záleží na orientaci dveří) budete moci využít plnou kapacitu prostoru.

Dveře v malém bytě přitom můžete “schovat” do stavebního pouzdra. Výhodu posuvných dveří do pouzdra představuje maximální uvolnění dveřního průchodu - konstrukce nebrání umístění nábytku nebo dekorací. Společnost Eclisse nabízí kvalitní a pevné konstrukce dveřních pouzder, které zároveň zaručí plynulý a lehký pohyb dveří.

Ani posuvnými dveřmi neprojde žádný zvuk

Dalším trendem, který promlouvá do současného interiérového designu jsou otevřené prostory. Co nejvíce propojit a provzdušnit malý byt. Přesto jsou místnosti, u kterých se bez dveří neobejdeme. Zejména se jedná o koupelnu nebo ložnici. Oázu klidu zajistí dveře typu Acoustic, které nepropustí žádné zvuky. Do menších šaten a pokojíčků jsou vhodné dveře Novanta, které se zalomí a vejdou se do menšího pouzdra.

Posuvné dveře Eclisse - centrum Kaštanová

Designový doplněk interiéru

Moderní posuvné dveře navíc dokonale splynou s vaším interiérem a stanou se tak jeho přirozenou součástí. Eclisse dokonce ve své řadě ECLISSE 40 využívá dveřní zárubeň jako samostatný dekorativní prvek a navozuje dojem neviditelných dveří. V kolekci LUCE zase není problém vést přímo pouzdrem elektřinu. Možné je také vytvořit speciální pouzdro přímo pro potřeby interiéru a navodit skutečné splynutí s místností.

Možností je nespočet. Posuvné dveře jako by byly stvořené pro malé byty a domky, protože přesně splňují požadavky na soukromí a zároveň skvěle zapadnou do jakéhokoliv interiéru.

Přijďte se podívat, co vše je možné vymyslet do showroomu Eclisse v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Stavba

Zdroj: AdobeStock - ChiccoDodiFC

Proč ceny bytů v Česku nepřetržitě rostou? Podívejme se na to podrobně

Je to inflace, nedostatek nových bytů, dočasný převis poptávky nad nabídkou ekonomická krize spojená s krizí stavebních materiálů, dochucená o vliv pandemie covid-19? S odhadem je těžké se splést, protože nezanedbatelný vliv na současnou situaci mají všechny tyto faktory. Podívejte se na to ale podrobněji.

Zdroj: Nicoll

Podtlakové odvodnění ploché střechy

Podtlakové systémy se používají pro odvádění dešťových vod z objektů, které mají dostatečnou výšku a dostatečnou odvodňovanou plochu. Bez dodržení těchto podmínek podtlakový systém nemůže fungovat. Střešní vtoky jsou řešeny tak, že se zcela zaplní vodou a při proudění vody se v potrubí vytvoří podtlak (princip…