REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nábytek vyrobený z kartonu – vlnité lepenky

Nábytek z kartonu je ekologický (bez chemických přísad), 100% recyklovatelný a nevypařuje chemické látky. Kartonový nábytek je pro lidi toužící po opravdu jiném, originálním a netradičním nábytku.
Realizace prodejny, foto Nábytek z kartonu s.r.o.

Pokud si zakládáte na recyklovatelných ekologických materiálech a jste stejně jako my ohleduplní k životnímu prostředí, možná Vás zaujme nábytek vyrobený z kartonu – vlnité lepenky. Nemusíte se bát, že nábytek nic neunese. Technologie zpracování mu zaručuje překvapivou pevnost. Nábytek z kartonu je vyroben z vysoce kvalitní papírové lepenky a promyšlenou technologií skládání se plně vyrovná všem ostatním druhům materiálu pro výrobu nábytku.

Nábytek z kartonu je ekologický (bez chemických přísad), 100% recyklovatelný a nevypařuje chemické látky. Kartonový nábytek je pro lidi toužící po opravdu jiném, originálním a netradičním nábytku. Jedná se o ekologický nábytek.

Další z výhod je nízká hmotnost, rychlá montáž, demontáž, nábytek lze přizpůsobit také grafikou, logem, barvou, výřezy. 

foto: Nábytek z kartonu s.r.o.

Naše realizace zaujmou svým poutavým a inovativním designem

Mezi naše hlavní odvětví patří realizace veletržních stánků, obchodů a kanceláří, kávových koutků, eventů, soustředíme se na výrobu kartonových sestav  pro prodejní automaty, vybavení pro Ho.Re.Ca./OCS, POS a POP stojany, ochranné clony, nábytek pro Home staging.

Na naše produkty a realizace se můžete podívat na www.nabytekzkartonu.cz.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Foto: Alexandra Timpau

Petr Stolín architektem roku 2021

Ocenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech – cenu Architekt roku 2021, získal liberecký architekt a pedagog Petr Stolín, jehož poetické stavby zaujmou svou střídmostí. Čestné uznání poroty obdržela historička architektury a umění Kateřina Bečková. Spolupráce architekta Aleše Buriana a města…

Zdroj:Studio Flusser

Hravá rekonstrukce bytu přinesla do Prahy kousek Itálie

Nesetřít hodnotu historického jádra bytu, ale přesto mu kompletní rekonstrukcí dodat širší rozměr obyvatelnosti a povýšit kvalitu bydlení na současný standard. To je nelehká výzva, zvlášť když vás tísní rozpočet a relativně skromná výměra bytu. Jak si s takovou pražskou rekonstrukcí poradil italský architekt?

FOTO: MOBALPA, PEXELS, Studio Podrini – HI-MACS

Designové tipy pro chaty či chalupy. Je libo kousek Itálie či Francie na český venkov?

Pobyty na chatě či chalupě zažívají renesanci. Určitě se o to zasloužila neblahá pandemická situace, která velkou měrou omezila náš běžný život i cestování do zahraničí. Jelikož v nich trávíme více času, chceme v nich i lepší prostředí. A to je důvod pro obměnu interiéru. Vítězí francouzské a italské vlivy. Proměňují…

Zdroj: konference-interiery.cz

Konference INTERIÉRY 2021

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se koná jubilejní 10. ročník konference INTERIÉRY, která je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.