REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vybíráte nová plastová okna? Vsaďte na ověřeného prodejce a ušetřete

Plastová okna mají mnoho výhod. Kromě vynikajících tepelně izolačních vlastností, snadné údržby i širokého výběru odstínů, je to stále i přívětivá cena. Jak si ale v široké nabídce vybrat správně, pokud nechcete celé dny porovnávat do detailů každý parametr? Vyplatí se zvolit ověřeného hráče na trhu.
Nová plastová okna výhodně na okna-hned.cz

Nejlepším ukazatelem jsou zákaznické recenze

Pokud už jste se do výběru nových plastových oken pustili, dáte nám za pravdu, že než vybírat konkrétní okno, dává větší smysl začít s výběrem výrobce či prodejce, u kterého dále vybíráte z dostupných variant. Při tomto výběru napoví jak celková nabídka a zákaznický servis, tak především spokojenost ostatních.

Pro tyto informace se vyplatí vydat na srovnávače typu Heuréka, Zboží.cz a další.

A právě na Heuréce nyní dosahuje hranice spokojenosti 100 % pouze český e-shop Okna Hned, který se zaměřuje na prodej i zakázkovou výrobu plastových oken a dveří.

Okna Hned nabízí certifikovaná plastová okna za rozumnou cenu

Čím si Okna Hned takto vysoké hodnocení zasloužila?

Kromě toho, že Okna Hned se soustředí na nákupy skladových oken ve velkých sériích, díky čemuž mohou držet výhodné ceny i tehdy, kdy ostatní už dávno zdražují, jsou tu i další důvody:

  • Garance vrácení peněz celých 30 dní
  • Odeslání objednávky už do druhého dne
  • Certifikace dle norem a ověření kvality APEK
  • Možnost si své okno nakonfigurovat na míru

Pokud tedy nechcete trávit dny a týdny extra detailním výběrem, s nákupem oken na Okna Hned rozhodně neprohloupíte a získáte jistotu rychlého dodání nového okna v deklarované kvalitě a s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Vlastní okno na míru během pár kliknutí

Chcete naopak každý detail řešit nebo potřebujete okno nestandardních rozměrů? I tento požadavek umí e-shop vyřešit. Stačí využít online kalkulátor oken na míru.

Kalkulátor oken na míru.

Kalkulátor oken na míru vám nejen okamžitě řekne cenu, ale také umožní vyzkoušet a porovnávat, jak výslednou cenu okna ovlivní změna v profilu, typu okna nebo zasklení. Samozřejmostí je také výběr doplňků jako parapet nebo žaluzie.

Z čeho lze vybírat?

Vybrat si můžete z německých profilů TROCAL 70, VEKA SOFTLINE70 a VEKA SOFTLINE82.

Ekonomickou volbu zde reprezentují okna z pětikomorového německého profilu Trocal s izolačním dvojsklem Pilkington a certifikovaným bezpečnostním kováním MACO MULTI-MATIC. Tato certifikovaná okna prošla německou zkušebnou ift Rosenheim i českým Centrem stavebního inženýrství a splňují všechny evropské normy.

Naproti tomu český sedmikomorový systém VEKA SOFTLINE82, s tloušťkou stěny 3 mm (třída A – DIN EN 12608) a třemi těsněními, reprezentuje právě energeticky úsporný systém.

Ten nabízí trojsklo se součinitelem prostupu tepla až Ug = 0,4 W/(m2.K) a stavební hloubku 82 mm, pro univerzální využití u novostaveb i rekonstrukcí. Díky těmto tepelně izolačním vlastnostem je vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Průřez rámem 7komorového systému Veka Softline 82 s trojsklem a 5komorového systému Trocal s dvojsklem.

Vyhnete se zdražování a pusťte se do výměny ještě letos

Pokud jste už pro nová okna rozhodnuti, určitě neváhejte a pusťte se do jejich výměny ještě letos. Podzimní počasí je na výměnu oken ideální. S největší pravděpodobností okna a dveře navíc letos ještě minimálně jednou zdraží a dle výrobců ani výhled na první polovinu příštího roku další zdražování nevylučuje. Aktuálně tak platí, že čím dříve objednáte, tím více ušetříte.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Okna

Zdroj: AdobeStock - vladimirnenezic-1

Není sklo jako sklo. Okenní skla mají technické možnosti, které se vyplatí využívat

Není sklo, jako sklo. Okenní sklo může mít různé vlastnosti. Na domě můžeme využít skla akustická, protipožární, bezpečnostní. Náhledem do budoucnosti je technologie aktivních skel, které se zatemňují či zmatní řízeně. Začneme ale pěkně popořadě. Z čeho se okenní sklo skládá? A proč se nedávají na celý dům stejná skla?

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Zdroj: Jiří Zilvar

Český soběstačný dům využívá na maximum výhledy do krajiny a energii ze slunce. Vyzkoušeli jsme ho!

Samota, klid, výhled na okolní lesy, zpěv ptáků a bzučení hmyzu. To jsou hlavní atributy místa, ve kterém stojí dům, který nepotřeboval žádné přípojky. Funguje zcela autonomně a známý je pod názvem Český soběstačný dům. Naši redaktoři v něm strávili tři dny, aby ho důkladně odzkoušeli. Co zaujalo šéfredaktora…

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA