REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

5 tipů na designové radiátory do koupelny

Radiátory v koupelně nejsou samozřejmě ničím neobvyklým. Ty tradiční ve vzhledu našedlých „krabic nebo trubek“ hřejí většinou docela spolehlivě a my jim jejich nudný vzhled tiše tolerujeme. Ale radiátor vůbec nemusí být nezajímavý a nudný! Chtějte do své koupelny více! Vyberte si nevšední, nápaditý a přitom praktický radiátor přesně podle svého vkusu.
Zdroj: TERMA, ISAN

1. Radiátor jako obraz nebo zrcadlo

Proč si nepořídit obraz do koupelny? Buďte originální. Zkuste otopná tělesa, která vypadají jako obrazy. Námět si můžete vybrat z nabídky předpřipravených motivů nebo dokonce použít vlastní návrh, kresbu nebo fotografii. Případně si můžete pořídit jednobarevný kryt radiátoru v barvě, která vám ladí s vybavením koupelny. Pokud máte v koupelně málo místa, využijte možnost mít kryt radiátoru jako zrcadlo.

Zdroj: TERMA, ISAN

2. Radiátor jako umělecké dílo

Chcete do své koupelny skutečně něco výjimečného a holdujete netradičnímu designu? Máme pro vás něco extra.  Na první pohled byste ani netipovali, že jde o radiátory. Určitě vás nadchnou jedinečné možnosti designových radiátorů organických i minimalistických tvarů a široký výběr barev.

Zdroj: TERMA, ISAN

3. Radiátor do rohu

Do koupelen s netradičním půdorysem nebo tam, kde je skutečně málo místa, doporučujeme rohový radiátor. Radiátory jsou určeny jak do vnitřních, tak do vnějších rohů a lze si je vybrat v široké barevné škále i různých velikostech.

Zdroj: TERMA, ISAN

4. Radiátor do prostoru

Radiátor lze využít také jako decentní dělicí příčku. To využijeme v koupelnách, kde chceme opticky rozdělit prostor, ale nechceme jej úplně uzavřít pevnou příčkou. Například v malé koupelně, kde už ani na radiátor na stěně nezbylo místo, použijeme radiátor do prostoru a současně tím oddělíme toaletu od zbytku místnosti.

Zdroj: TERMA, ISAN

5. Radiátor s poličkami

Klasické žebříkové radiátory asi všichni známe. Víme ale, že mohou mít různé speciality jako sklopné police, vestavěné poličky nebo háčky na zavěšení? Nabídka je skutečně velká, zkuste jí využít také do vaší koupelny.

Zdroj: TERMA, ISAN

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě a vaše oko se potěší pohledem na nové designové radiátory, pak je vše v pořádku. Pokud je ale ještě nemáte, přijďte si je vybrat do showroomů Keraservis v Praze Brně nebo Ostravě.

Keraservis

logo
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno

telefon: +420 515 919 565
e-mail: info@keraservis.cz

web: www.keraservis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Vytápění domu a zdroje tepla

Elektřina - ilustrační obrázek, gina-sanders---fotolia

Bohemia Energy: Závazkům dostojíme, nezkrachovali jsme, pouze ukončili činnost

Končící energetická skupina Bohemia Energy dostojí všem svým závazkům vůči zákazníkům, zaměstnancům, bankám i dodavatelům. Firma odmítá tvrzení, že zkrachovala. Společnost to sdělila v dnešním tiskovém prohlášení. Uvedla, že k utlumení činnosti a ukončení dodávek elektřiny a plynu přistoupila právě z důvodu, aby…

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Plyn, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

ERÚ prošetřuje možné nefér jednání Bohemia Energy, Europe Easy Energy a Lumiusu

Energetický regulační úřad (ERÚ) prošetřuje dodavatele energií Bohemia Energy, Europe Easy Energy a Lumius kvůli možnému nefér jednání na trhu s energiemi. Řekl to mluvčí úřadu Michal Kebort. U společností Bohemia Energy a Europe Easy Energy šetří podle něj ERÚ možné porušení zákona o ochraně spotřebitele, konkrétně…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA