REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

BUILDING WORLD Magazine

Základní informace

název:BUILDING WORLD Magazine
adresa:Říčanská 7, 101 00 Praha 10 - Vinohrady
region:Praha
internet:www.buildingworld.cz
IČO: 27206076
DIČ: CZ27206076

Činnost firmy

Česko-anglický čtvrtletník pro stavitele, dodavatele, architekty a developery administrativních, obchodních a bytových komplexů a logistických parků; nové projekty, výstavba, pronájem, správa

Nakladatelská činnost

Nejnovější články

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Zdroj: Daikin

Obyčejný venkovský dům?

Řeklo by se starý dům, jakých najdeme na venkově tisíce. Ale jako každý takový dům je plný pokladů a rodinných příběhů. Možná ho nenavrhl slavný architekt, ale na návštěvě dostanete štrůdl z domácích jablek a cítíte se prostě jako doma.

Foto: Luis Asín

Řešení obloukem výšku domu nezvýšilo, vytvořilo ale prostor pro růst

Španělsko je synonymem sucha, vyprahlé krajiny a domů, které buď pamatují staletí anebo tak pro svou zaprášenost vypadají, že? Kdepak. Aktuální projekt z předměstí Aravaca je plný svěží zeleně, odráží čistotu a krásu moderních elegantních linií.