Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ATA engineering CZ s.r.o.

Základní informace

název:ATA engineering CZ s.r.o.
adresa:Rekreační 2202, 708 00 Ostrava - Poruba
region:Ostrava-město
internet:www.ata.cz
IČO: 25370782
DIČ: CZ25370782
založení/historie: od r. 1997
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9002

Činnost firmy

Projekce, výroba a montáž výtahových šachet s nosnou ocelovou konstrukcí, poradenská a konzultační činnost v tomto oboru

Konzultační a poradenská činnost Projektová činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost

Výrobky

  • Šachta výtahová ATA

Nejnovější články

Větrací jednotka ComfoAir Q 450 se postará nejen o rekuperaci tepla, ale díky entalpickému výměníku také vlhkosti. Zdroj: Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Nejlepším lékem na předsudky o řízeném větrání jsou osvědčené systémy a řešení. Část první: Povětrnostní vlivy

Krátké intenzivní větrání okny je lepší, než nevětrat vůbec. Manuální větrání okny se ovšem nedokáže vyrovnat kvalitnímu řízenému větrání s rekuperací, které začíná být pro své přínosy, ať už z hlediska zdraví, komfortu nebo energetických úspor, vnímáno jako nezbytnost. I tak ale panuje o řízeném větrání stále spousta předsudků. Ty často pramení z neznalosti, anebo špatné historické zkušenosti, která nikterak nesouvisí se současnými technologiemi. Můžeme je rozdělit na čtyři hlavní oblasti – povětrnostní vlivy, finance, zdravotně-hygienické aspekty a konstrukční omezení. S odborníky z firmy Zehnder, která je jedničkou na evropském trhu řízeného větrání s rekuperací, se nyní zaměříme na první z nich.

Zdroj: Lindab

Lindab SolarRoof 2.0 - solární střecha se stylovým vzhledem

Majitelé domů si nyní mohou na své střeše splnit svou touhu po energeticky úsporném a funkčním solárním systému v moderním a stylovém střihu. Střešní systém Lindab SolarRoof 2.0 již tradičně spojuje eleganci krytiny SRP Click ve skandinávském stylu s diskrétními solárními panely. Díky vývoji a průběžnému testování je nový solární systém SolarRoof 2.0 dvojnásobně účinným zdrojem energie než dříve.

REKLAMA