REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Ing. Tomáš Velemínský

Ing. Tomáš Velemínský

Vystudoval stavební fakultu ČVUT, poté působil jako projektant a následně manažer výstavby zahraničních investičních celků. V oboru nemovitostí a zejména projektového developmentu staveb působí již více než 20 let. Od roku 1995 působí v ČR jako manažer a jednatel dceřiné společnosti zabývající se developmentem nemovitostí v rámci rakouské skupiny Girocredit, která následně zfúzovala se skupinou ERSTE. V ní od roku 2000 působí jako jednatel společnosti ERSTE Group Immorent ĆR s.r.o., která se zabývá leasingem nemovitostí a projektovým developmentem staveb.

Archiv článků autora:

ROZHOVOR: Kanceláře Enterprise z půlky prodány před zahájením výstavby

ROZHOVOR: Kanceláře Enterprise z půlky prodány před zahájením výstavby

Budova Enterprise Office Center je novou dominantou Prahy 4. Jde o Dvanáctipodlažní budovu nabízející kanceláře nejvyšší třídy „A“, dodatečné prostory pro nájemce a také až 400 parkovacích míst. Budovu podle návrhu architekta Vladimíra Krátkého postavila stavební firma STRABAG.

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška